به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری شهرکریمه، آیین تکریم و معارفه مسؤول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار حسین نجات جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران، جمعی از فرماندهان، مسؤولان و مدیران این قرارگاه برگزار شد. […]

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری شهرکریمه، آیین تکریم و معارفه مسؤول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار حسین نجات جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران، جمعی از فرماندهان، مسؤولان و مدیران این قرارگاه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در این مراسم با اشاره به فضلیت جهاد و  ابعاد مختلف آن، نسخه قرآن را در مبارزه با انواع تهاجمات دشمن، جهاد کبیر برشمرد و گفت: یکی از رسالت های بزرگ جبهه انقلاب  روشنگری و تبیین قرآن و سیره اهل بیت(ع) است.

وی با بیان اینکه پیروزی در جهاد اکبر ( مبارزه با نفس) بالاترین سلاح مبارزه با انواع تهاجمات است گفت: تقوا راهکار پیروزی در جهاد اکبر است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تکریم و تقدیر از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین شیرازی به عنوان مسؤول سابق دفتر نمایندگی ثارالله تهران، حجت الاسلام صداقت را به عنوان مسؤول نمایندگی ثارالله تهران منصوب و برای وی آرزوی توفیق کرد.

گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین شیرازی به سمت جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع منصوب شده است.منبع
info@rasanews.ir