جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از حضور ملت ایران در انتخابات تشکر کرد و اعلام داشت که این حضور امید تازه‌ای به هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بخشید و مایه یأس دشمنان و مصونیت، اقتدار و عزت ایران شد.

به گزارش شهرکریمه، درپی حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، پیامی صادر و از حضور ۴۱ میلیونی مردم در این انتخابات تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

خداوند متعال را به پاس داشتن چنین ملتی سپاسگزاریم؛ ملتی که با حضور پرشور و گسترده بیش از ۴۰ میلیونی خود در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگ زرین دیگری را بر حماسه آفرینی‌های ملت ایران رقم زد.

حضور شما امید تازه‌ای به هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بخشید و مایه یأس دشمنان و مصونیت، اقتدار و عزت ایران گردید.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از حضور با شکوه ملت سرافراز ایران و همه مسئولان برگزاری این انتخابات تقدیر و تشکر می‌کند.

امروز پیروز و برنده واقعی این انتخابات همچون گذشته، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

بی شک این افتخار بزرگ با هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» شکل گرفت، و دوباره نقش بی‌بدیل ولایت مطلقه فقیه در سکان داری نظام را ثابت کرد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امیدوار است، مسؤولان محترم شاکر این نعمت بزرگ بوده و با تکیه بر آرمان‌های امام راحل(ره) و شهیدان والامقام و رهروی عملی از رهنمودهای مقام معظم رهبری بتوانند راه پیشرفت و برون رفت از مشکلات امروز جامعه از جمله تولید، اشتغال، بیکاری، مبارزه با فساد و تبعیض را با نگاه به توانمندی‌های داخلی و تکیه بر اقتصاد مقاومتی  بپیمایند و این عزت، عظمت و سربلندی ملت ایران را برای همیشه پاسداری کنند.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم