شورای هماهنگی نیروهای انقلابی حوزه سلامت استان قم با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از انتخاب سردار شاهچراغی به عنوان استاندار قم اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهرکریمه با توجه به معرفی قریب الوقوع استاندار قم از سوی وزارت کشور، جریانات و گروه‌های انقلابی حوزه سلامت استان قم با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از سردار شاهچراغی اعلام نمودند.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
باتدبیرترین و قوی ترین و بهترین مدیران کشور، در زمینه غیر نظامی، توسط سپاه تربیت شده اند.
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)

خدای منان را شاکریم که پس از بحرانی هشت ساله و گذشت روزهایی سخت به این مردم وفادار،شخصی به عنوان رئیس جمهور انتخاب گردید که تمام اقدامات و تدابیر او از روز اول نشانه ای روشن از انقلابی بودن و ولایی بودن را دارد و به سرعت برکات خدمات او به مردم کشور و جهانیان ثابت خواهد شد.

با نگاهی گذرا به سابقه برخی مدیران در سطوح بالای نظام، در می یابیم که بسیاری از آنان، در سابقه خود، عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان یک افتخار در کارنامه دارند.

البته در این میان مدیرانی در سطح کلان نیز وجود دارند، که از مدیران موفق نظام محسوب شده و آنان نیز افتخار عضویت در سپاه را در کارنامه خویش دارند.

رهبر انقلاب در یکی از سخنرانی خود به این امر اشاره کرده بودند که « باتدبیرترین و قوى‌ترین و بهترین مدیران کشور را هم در زمینه‌ى غیر نظامى»، سپاه تربیت کرده است.

با عنایت به موارد فوق ،در این روزهای حساس که انتخاب مدیران ارشد استان ها در دست اقدام توسط دولت محترم می باشد اسامی مختلفی به عنوان نامزد سکانداری استانداری قم مطرح گردیده اند که با نگاهی به سوابق درخشان یکی از قوی ترین فرماندهان سپاه که در محورهای مختلفی موفقیت داشته وحتی به افتخار تشویق از مقام معظم رهبری نائل آمده به نام سرداری از سلاله سادات به نام سید محمد تقی شاهچراغی بر می خوریم.

در این میان استان قم که افتخار حضور کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) را دارد از جایگاه ویژه ای برخوردار است و لازم است استانداری جهادی و انقلابی متولی خدمت و اداره امور عش آل محمد(ص) گردد.

شورای هماهنگی نیروهای مومن و انقلابی حوزه سلامت استان قم با توجه به درایت و تدابیر ارزشمند این شخصیت انقلابی در حضور و مدیریت به موقع در بسیاری از بحران های ملی و مشکلات استانی ، وبسیج تمام امکانات برای مقابله با بحران شیوع ویروس کرونا در سطح استان قم که به عنوان نمونه روشنی از مدیریت جهادی و همیشه در صحنه نام برده می شود و ضمن ادای احترام به تمام افراد و اسامی مطرح در این زمینه که قطعا لیاقت حضور در کسوت خدمت به جمهوری اسلامی ایران را دارند، حمایت خود را از انتخاب سردار شاهچراغی به عنوان استاندار عش آل محمد(ص) اعلام نموده و امیدوار است دولت محترم نیز نسبت به انتصاب ایشان اقدام لازم را بعمل آورد.

شورای هماهنگی نیروهای مومن و انقلابی استان قم