به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه از قم، نماز جمعه امروز قم به امامت آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در مصلای قدس برگزار و خروش انقلابی مردم غیور و دین‌دار استان قم در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ شیراز همزمان با سراسر کشور انجام شد.

مردم شهیدپرور استان قم از مصلای قدس به سمت چهار راه شهدا راهپیمایی کرده و در محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع) شعارهایی از جمله «مرگ بر وهابی»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آل سعود خائن» و «ننگ بر فتنه‌گر» را به سر دادند.

 

 

«ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده‌ایم»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» و «آشوب گر، آشوب گر، ننگ به نیرنگ تو» از جمله دیگر شعارهایی بود که توسط مردم انقلابی قم فریاد زده شد.

اقشار مختلف جامعه از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان، بانوان، طلاب، اساتید حوزه و اعضای جامعه مدرسین در این راهپیمایی حضور داشتند.

 

مردم قم در این راهپیمایی با سردادن شعار «نیروی انتظامی، تشکر تشکر» از تلاش‌های نیروهای انتظامی، نظامی، امنیتی و قضایی در راستای حفظ امنیت مردم تقدیر کرده و خواستار برخورد قاطع با فتنه‌گران شدند.

 

 

انتهای پیام/۷۸۰۲۳  
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدمنبع