جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023×
خواسته معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم از رسانه‌ها
شناسه : 60384
0

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم، امروز در بازدید از ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان بر آسیب شناسی خدمات ارائه شده به زائرین و مطالبه گری رسانه‌ها از متولیان امر در این حوزه تاکید کرد.

ارسال توسط : منبع : روابط عمومی استانداری قم
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، احمد حاجی زاده پیش از ظهر امروز از کمیته‌های اسکان، اطلاع رسانی، حمل و نقل و ترافیک، امدادی و درمان، خدمات شهری، تنظیم بازارو ارزیابی و نظارت و آمار ستاد تسهیلات زائرین استان مستقر در فرمانداری قم بازدید کرد.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در این بازدید با اشاره به عملکرد منسجم ستاد تسهیلات زائرین در نوروز ۱۴۰۱ گفت: کلیت ارائه خدمات در این ایام نسبت به سال‌های گذشته، از انسجام و مطلوبیت بهتری برخوردار بوده است؛ اما در عین حال این روند باید به صورت روزانه ارزیابی و آسیب شناسی شود.

 

حاجی زاده با تاکید بر عملکرد فعال کمیته‌ها تا پایان تعطیلات نوروز افزود: اصحاب رسانه نیز باید با مطالبه گری، مسئولان را در ارائه‌ی خدمات موثرتر به زائرین یاری کنند.

 

وی اطلاع رسانی خدمات قابل ارائه‌ی ستاد تسهیلات زائرین به مسافرین و زائرین را ضروری دانست و بیان کرد: باید از ظرفیت روابط عمومی ادارات دولتی در این راستا استفاده شود.

 

همچنین در این بازدید سیدمهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و عباس ذاکریان فرماندار قم و حسین امیری مدیر کل امنیتی استانداری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار را همراهی می کردند.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.