به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در ادامه سفر به شهر مقدس قم و در دیدار با آیت‌الله سید موسی شبیری زنجانی با اشاره به برکات کار و تلاش و دعا و توسل خالصانه مردم در پیشبرد امور کشور، گفت: ظرفیت‌ها […]به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در ادامه سفر به شهر مقدس قم و در دیدار با آیت‌الله سید موسی شبیری زنجانی با اشاره به برکات کار و تلاش و دعا و توسل خالصانه مردم در پیشبرد امور کشور، گفت: ظرفیت‌ها و منابع مادی و نیروی انسانی تحصیل کرده و کارآمدی در کشور وجود دارد که در هر عرصه‌ای به آنها اعتماد کردیم، شاهد پیشرفت‌های چشمگیر هستیم.

رئیس جمهور منتخب اضافه کرد: معتقدیم باید این ظرفیت‌ها را شناسایی و در راستای رفع مشکلات و پیشرفت و آبادانی کشور از آن استفاده کرد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، اتکا به منابع داخلی را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید تلاش کنیم اقتصاد و سفره مردم به امکانات و ظرفیت‌های داخل کشور متصل شود و در این صورت است که آسیب پذیری کشور در مقابل تکانه‌های مختلف کاهش پیدا می‌کند.

آیت الله سید موسی شبیری زنجانی نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی و تبریک پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز مردم در رنج و سختی هستند و باید با تلاش شبانه روزی و مجاهدانه آرامش و آسایش را به زندگی مردم بازگرداند.

مرجع تقلید شیعیان اخلاص و مجاهدت صادقانه در رفع مشکلات مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: این وعده قطعی الهی است که راه‌های مختلفی را برای پیشبرد امور، پیش روی تلاشگران مخلص قرار می‌دهد.

وی با دعا و آرزوی موفقیت برای دولت سیزدهم، ابراز امیدواری کرد که دولت بتواند با عنایات حضرت ولیعصر (عج) مشکلات را به احسن وجه حل و فصل کند.