به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجاتماعی خبرگزاری شهرکریمه، سرکار خانم زینب محنا همسر نادر طالب زاده چهارشنبه در نشست تخصصی «جهاد تبیین، رسانه و حوزه های علمیه» که به مناسبت گرامیداشت مجاهد خستگی ناپذیر هنرمند متعهد و سردار تبیین مرحوم نادر طالب زاده در خبرگزاری شهرکریمه برگزار شد، گفت: این اولین سفر من به قم […]

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجاتماعی خبرگزاری شهرکریمه، سرکار خانم زینب محنا همسر نادر طالب زاده چهارشنبه در نشست تخصصی «جهاد تبیین، رسانه و حوزه های علمیه» که به مناسبت گرامیداشت مجاهد خستگی ناپذیر هنرمند متعهد و سردار تبیین مرحوم نادر طالب زاده در خبرگزاری شهرکریمه برگزار شد، گفت: این اولین سفر من به قم بدون نادر است و این سفر را به خاطر حجت الاسلام والمسلمین طائب پذیرفتم، ازدواج ما یک ازدواج سنتی نبود و رابطه ما براساس انقلاب شکل گرفت.

وی افزود: نادر به قم بسیار علاقه داشت و می گفت از اینجا انقلاب جرقه خورد و در اینجا ربا را متوقف می کنیم، او قم را بخاطر حضور روحانیت انتخاب کرده بود و می دانست همه چیز از اینجا شروع می شود.

همسر طالب زاده ادامه داد: به قرآن قسم می خورم نادر غم مردم را به دوش می کشید و نسبت به حقوق مردم ایران دغدغه مند بود و خودش را سلاح و زبان مردم می دانست همچنین نادر نسبت به محور مقاومت بسیار علاقمند بود و در عراق حتی سکولارها را به اربعین می آورد و دور هم جمع می کرد.

وی با تاکید بر ترور بیولوژیکی طالب زاده خاطرنشان کرد: نادر ترور بیولوژیک شد و با این وجود که می توانست برای بهبود وضعیت جسمانی به شمال برود اما قم را انتخاب کرد و این بدلیل حضور روحانیون در قم بود.

خانم محنا با بیان اینکه من نادر را با امام خمینی مقایسه نمی کنم، اظهار کرد: نادر پیام حضرت امام را به غرب ارسال کرد و نگاه مردم نسبت به ایران متفاوت شد و آمریکا از این مطلب متنفر بود و به همین دلیل از سوی خزانه داری آمریکا به عنوان یک تروریست ویژه مورد تحریم قرار گرفت.

وی افزود: یک روز داستان ترور او را شرح خواهم داد و می گویم که آمریکا چگونه سایه به سایه به دنبال ما بود.

خانم محنا با اشاره به اینکه نادر دوازده سال به عنوان مستاجر زندگی می کرد، اظهار داشت: حتی الان هم من در یک خانه استیجاری زندگی می کنم و او به همه کمک می کرد و بسیار انسان سخاوتمندی بود.

همسر نادر طالب زاده در پایان تصریح کرد: او صداقت و اخلاص کامل عاشق ایران و جمهوری اسلامی بود. منبع
info@rasanews.ir