به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از ایکنا از شهر قم، اکبر میرشکار شامگاه شنبه ۳۱ شهریور در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان شهر قم که در تالار امام جواد(ع) برگزار گردید عنوان نمود:در حال حاضر ۴ هزار دانش آموز نیازمند در شهر قم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر قم […]

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از ایکنا از شهر قم، اکبر میرشکار شامگاه شنبه ۳۱ شهریور در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان شهر قم که در تالار امام جواد(ع) برگزار گردید عنوان نمود:در حال حاضر ۴ هزار دانش آموز نیازمند در شهر قم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر قم می باشند .

  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر قم اضافه کرد: در جهت تامین احتیاج این محصلین در آستانه سال تحصیلی مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حساب محصلین پایه اول تا ششم واریز گردید.

 

  میرشکار گفته بود: همکاری مردمی شهر قم در جشن عاطفه ها نسبت به پارسال صد در صد رشد داشت به به صورتی که سال گذشته ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و سال کنونی ۳ میلیارد تومان در جشن عاطفه ها تألیف گردید.

  وی گفت:فاز دوم جشن عاطفه ها در شهر قم از ۱۵ مهر ماه شروع می گردد و مسئولان مدرسه ها کمک های تألیف شده را در میان محصلین بی بضاعت همان واحدهای آموزشی توزیع می کنند.

  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر قم تصریح نمود:جشن عاطفه ها مجال مهمی در پشتیبانی از محصلین بی بضاعت هست تا بتوانند نیازهای کلیدی خود را در جهت تحصیل علم و دانش تامین کنند.
انتهای پیام