به گزارش گروه دفاعی امنیتی شهرکریمه به نقل از سپاه‌نیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیت الله در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت خواهر محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند. متن پیام سرلشکر باقری خطاب به محسن […]


به گزارش گروه دفاعی امنیتی شهرکریمه به نقل از سپاه‌نیوز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیت الله در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت خواهر محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

متن پیام سرلشکر باقری خطاب به محسن رضایی بدین شرح است:

با سلام و تحیات؛

درگذشت جانسوز خواهر مکرمه تان بانوی مومنه و صالحه ،حاجیه خانم “بی بی ماه رضایی میرقائد” موجب تاثر و تالم گردید.

به آن مادر ارجمند و پارسا درود می فرستیم که در دامان پر مهر و عطوفت خود ،فرزندانی مجاهد، مومن، ولایی و شیفته خدمت به کشور و جامعه تربیت و در زمره خادمین به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) قرار داد.

اینجانب ضایعه فقدان آن بانوی پرهیزکار را به جنابعالی و برادر گرانقدر تان آقای دکتر امیدوار رضایی و بیت معزا تسلیت عرض نموده و از درگاه خدای سبحان علو درجات و همنشینی فقیده سعید با حضرت زهرا (س) و صبر و شکیبایی و سکینه قلبی داغدیدگان و بازماندگان معظم را مسئلت می جویم.

بنابر این گزارش، متن پیام سرلشکر جعفری بدین شرح است:

سلام علیکم

خبر درگذشت خواهر مکرمتان موجب تاثر و تالم گردید. اینجانب ضمن تسلیت و تعزیت، رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم و برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

انتهای پیام/