آخرین اخبار

سرمربی سابق تیم ملی یک کلمه درباره ایران صحبت نمی کند/ او به زودی اخراج می شود

خبرنگار یکی از رسانه‌های بلژیک با بیان اینکه مارک ویلموتس به زودی از تیم رجا کازابلانکا بلژیک اخراج می‌شود، درباره دلیل ناکامی این مربی در ایران و مراکش توضیحاتی داد.
اشتراک گذاری
۱۲ دی ۱۴۰۰
کد مطلب : 39493

شهرکریمه –

برای گرفتن اطلاعات بیشتر از شرایط ویلموتس در باشگاه مراکشی با «کریستوف فرانکن» خبرنگار و سردبیر بخش فوتبال نشریه dh بلژیک گفتگویی را انجام داد.

فرانکن خبر از قطع همکاری باشگاه رجا با ویلموتس را بعد از جلسه روز جمعه رسانه‌ای کرده بود؛ در حالی که بعضی از رسانه‌های مراکشی اعلام کرده بودند بازی امروز (یکشنبه) با تیم رباط در لیگ مراکش آخرین فرصت ویلموتس است.

این سردبیر بلژیکی در گفتگو با خبرنگار شهرکریمه در این خصوص گفت: هیات مدیره باشگاه رجا مذاکرات با ویلموتس را برای پایان قرارداد او آغاز خواهد کرد. شاید او امروز مربیگری کند اما هیات مدیره روز جمعه موافقت کرد که ویلموتس را قبل از لیگ قهرمانان (آفریقا) اخراج کند.

فرانکن در پاسخ به این سئوال که «با این حساب آیا اخراج ویلموتس قطعی است؟» تصریح کرد: شاید او در بازی با رباط مربی باشد اما هیات مدیره تصمیم گرفت که همکاری با او را متوقف کند. آنها اکنون باید توافقی برای شکستن این قرارداد پیدا کنند.

وی همچنین درباره دلیل ناکامی ویلموتس در تیم‌های ملی ساحل عاج، ایران و باشگاه مراکشی تاکید کرد: فکر می‌کنم ویلموتس باید بازیکنان را به خوبی بشناسد تا مربی خوبی باشد. او قبل از رفتن به مراکش، چیز زیادی از رجا و لیگ مراکش نمی‌دانست. او دوست دارد روش بسیار حرفه‌ای خود را مانند بلژیک در باشگاه‌ها و تیم‌های جدید خود تطبیق بدهد اما غیر ممکن است به خاطر استعدادیابی کمتر، سازماندهی کمتر، ذهنیت متفاوت و…

این سردبیر فوتبالی همچنین در پاسخ به این سئوال که «آیا ویلموتس درباره تیم ملی ایران و شکایتی که از وی در دادگاه عالی ورزش در جریان است صحبتی کرده است؟» گفت: ویلموتس درباره ایران صحبت نمی‌کند و وکیل او همچنان در این پرونده مشغول به کار است.

فرانکن در خصوص قراردادهای ویلموتس با تیم‌هایی چون ایران و رجا مراکش که بیشتر بر مبنای مسائل مالی و گرفتن غرامت بسته شده است و به نظر می‌رسد فکر و ذکر این مربی را به خود مشغول می‌کند، گفت: همسر ویلموتس حقوقدان است، بنابراین قراردادهای ویلموتس همیشه برای او بسیار قوی است.منبع
خبر ورزشی – فوری، جدید و آخرین اخبار آنلاین ورزشی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.