به گزارش خبرگزاری شهرکریمه، عنوان کرد: مرحله شانزدهم از دوره غیرحضوری «سیر مطالعاتی تفسیر نمونه» از جلد ۲۵ این تفسیر گرانقدر برگزار می‌شود. مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: این دوره غیرحضوری با هدف انس با معارف قرآن کریم از جلد ۲۷ تفسیر نمونه آغاز شد و اکنون همراهان طرح در حال […]به گزارش خبرگزاری شهرکریمه، عنوان کرد: مرحله شانزدهم از دوره غیرحضوری «سیر مطالعاتی تفسیر نمونه» از جلد ۲۵ این تفسیر گرانقدر برگزار می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: این دوره غیرحضوری با هدف انس با معارف قرآن کریم از جلد ۲۷ تفسیر نمونه آغاز شد و اکنون همراهان طرح در حال مطالعه جلد ۲۵ این تفسیر شریف هستند.

طباطبایی ادامه داد: سؤالات هر مرحله در سایت و کانال جامعه الزهرا علیهاالسلام بارگذاری می‌شود و شرکت‌کنندگان پاسخنامه‌های خود را از طریق رایانامه یا به صورت حضوری به اداره قرآن وحدیث ارسال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امکان شرکت افرادی که از شرکت در این طرح بازمانده اند، با ارائه پاسخنامه مراحل سابق همراه با پاسخنامه این دوره وجود دارد، گفت: مهلت ارائه پاسخنامه مرحله شانزدهم تا ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ است.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام بیان داشت: طلاب می‌توانند جهت دریافت دفترچه مراحل این دوره به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی مراجعه کرده یا از طریق سایت و کانال جامعه الزهرا علیهاالسلام، سؤالات را دریافت کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرند./۱۳۷۰/د۱۰۲/ب۱