معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به استقبال مطلوب کشاورزان قمی از تسهیلات رونق تولید، خواستار افزایش سهم استان از تسهیلات ملی در این بخش شد.


استقبال کشاورزان قمی از تسهیلات رونق تولید مطلوب است

استقبال کشاورزان قمی از تسهیلات رونق تولید مطلوب است

به گزارش شهرکریمه مهرداد غضنفری روز سه شنبه در بیست و نهمین جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید در سالن کرامت استانداری، ابراز کرد: پرونده های معرفی شده جهت دریافت تسهیلات به بانک ها باید حداکثر در ظرف زمانی ۴۵ روزه تعیین تکلیف شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: در بخش کشاورزی استقبال کشاورزان بیش از سهم ۱۹۰ میلیارد تومانی استان از تسهیلات رونق تولید است.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال زیاد کشاورزان از تسهیلات رونق تولید تلاش می شود تا با هماهنگی بانک های عامل سهم بخش کشاورزی با اطمینان از خروجی مثبت آن در اشتغال و تولید استان افزایش یابد.

وی با اشاره به طرح توسعه ۴۴ هکتاری ناحیه صنعتی سیرو، تصریح کرد: توقف ۴ ماهه این طرح و عدم پیگیری های لازم اصلا توجیه پذیر نیست.

غضنفری همچنین با اشاره به استقرار ناحیه تخصصی پوشاک در شهرستان کهک، ابراز کرد: هدف اصلی از این طرح بهره مندی سرمایه گذاران و فعالان بومی این شهرستان از مزایای نواحی صنعتی در احداث طرح های تولیدی و اشتغالی است.

وی با اشاره به طرح توسعه ۲.۵ هکتاری ناحیه صنعتی خورآباد نیز ابراز داشت: هم اکنون وسعت موجود این ناحیه صنعتی ۲ هکتار است.

انتهای پیام / ۱۰۶منبع