جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023×
امیر آبادی: وکلای ملت،برای مجازات نیروهای آمریکادر منطقه به دنبال طرح سه فوریتی هستند
شناسه : 14854
0

معتقدیم سپاه جزء مردم و برخاسته از متن مردم است و خانه ملت، روز گذشته نشان داد گرو ه های مختلفی که در مجلس هستند حامی و پشتیبان سپاه انقلاب هستند.

ارسال توسط :
پ
پ

[ad_1]

وکلای ملت، برای مجازات نیروهای آمریکا در منطقه به دنبال طرح سه فوریتی هستند

وکلای ملت، برای مجازات نیروهای آمریکا در منطقه به دنبال طرح سه فوریتی هستند

به گزارش شهرکریمه مهندس امیر آبادی ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها گفت: معتقدیم سپاه جزء مردم و برخاسته از متن مردم است و خانه ملت، روز گذشته نشان داد گرو ه های مختلفی که در مجلس هستند حامی و پشتیبان سپاه انقلاب هستند.

نماینده مردم قم در خانه ملت ادامه داد: طرح دو فوریتی که در مجلس تهیه و تصویب شد، کار بسیار خوبی بود و اگر چنانچه کنگره آمریکا، فرمان ترامپ را تصویب و اجرا کند، طرح سه فوریتی خواهیم داشت که همه پایگاه های آمریکا در منطقه را پایگاه تروریستی قلمداد می کنیم و قانونی را تصویب می کنیم که گروهای مقاومت و جهادی بتوانید و اجازه داشته باشند به این پایگاه ها، به عنوان پایگاه تروریستی نگاه کنند و نیروهای آمریکایی را دستگیر و  تحویل نظام جمهوری اسلامی دهند.

وی افزود: در آن طرح سه فوریتی پیش بینی شده که اگر چه آغاز این کار با امریکا بوده ولی تمام کننده آنها نیستند، بلکه پایان کار در دست ما است. به همین دلیل باید عقلای کنگره امریکا،  فکر اساسی در این موضوع مطرح شده کنند و زیر بار این کار جاهلانه ترامپ نروند.

امیر آبادی گفت: اگر کنگره امریکا ظرف هفته آینده زیر بار این تصمیم دونالد ترامپ برود، تصمیم وکلای ملت جمهوری اسلامی سخت تر از طرح دو فوریتی خواهد بود.

انتهای پیام / ۱۳۷

[ad_2]

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.