تلفن های ثابت قم به علت بدهی قطع نمی شود به گزارش شهرکریمه سید اسدالله دهناد ،مدیر عامل شرکت مخابرات قم اعلام کرد: با هدف جلوگیری از شیوع کرونا و به منظور رفاه حال مشترکین تلفن‌های ثابت استان تا پایان فروردین۹۹ بعلت بدهی قطع نخواهد شد. او افزود:میزان اعتبار تلفن ثابت نیز به دوبرابر افزایش […]


تلفن های ثابت قم به علت بدهی قطع نمی شود

به گزارش شهرکریمه سید اسدالله دهناد ،مدیر عامل شرکت مخابرات قم اعلام کرد: با هدف جلوگیری از شیوع کرونا و به منظور رفاه حال مشترکین تلفن‌های ثابت استان تا پایان فروردین۹۹ بعلت بدهی قطع نخواهد شد.

او افزود:میزان اعتبار تلفن ثابت نیز به دوبرابر افزایش پیدا کرد تا در میان دوره نیز تلفن‌های ثابت قطع نشود.

مدیر عامل شرکت مخابرات قم با توصیه به مشترکین برای انجام امور مخابراتی خود بصورت غیر حضوری و ازطریق سامانه‌های این شرکت گفت :مشترکین تلفن ثابت و همراه اول و اینترنت می توانند تمامی خدمات خود را از طریق سامانه‌های غیر حضوری مخابرات دریافت نمایند.

دهناد با اشاره به وجود زیر ساخت‌های مناسب مخابراتی در استان از اعلام آمادگی این شرکت برای تحقق کامل دولت الکترونیک در استان خبر داد واضافه کرد: با توجه به لزوم در خانه ماندن همشهریان در این ایام برای تمامی مشترکین تلفن ثابت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان فعال گردیده که تا پایان اسفند اعتبار داردو مشترکین میتوانند تمامی امور خود را از طریق اینترنت پیگیری کنند.

انتهای پیام/۱۱۱