دعوت خانواده‌های شهدای مدافع حرم قم از مردم برای حضور در انتخابات / به فرمان امام خامنه‌ای لبیک می‌گوییم به گزارش شهرکریمه جمعی از  خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم بر لزوم شرکت در انتخابات تاکید کردند. متن خانواده شهدا مبنی بر دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات به این شرح است: «بسم الله الرحمن […]


دعوت خانواده‌های شهدای مدافع حرم قم از مردم برای حضور در انتخابات / به فرمان امام خامنه‌ای لبیک می‌گوییم

دعوت خانواده‌های شهدای مدافع حرم قم از مردم برای حضور در انتخابات / به فرمان امام خامنه‌ای لبیک می‌گوییم

به گزارش شهرکریمه جمعی از  خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم بر لزوم شرکت در انتخابات تاکید کردند.

متن خانواده شهدا مبنی بر دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات به این شرح است:

«بسم الله الرحمن ‌الرحیم»

«وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُمْ وَ آخَرِینَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ * وَ مَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَ أَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ». (سوره انفال، آیه 60)

با سلام بر یگانه منجی عالم بشریت امام زمان7 و نایب بر حقش، حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌‌ العالی) و با درود به روان پاک امام خمینی1 و شهدای گلگون‌کفن که خالصانه تمام هستی خود را فدای اسلام و انقلاب اسلامی کردند.

تاکید مراجع عظام تقلید بر مشارکت حداکثری در انتخابات / شرکت در انتخابات تکلیفی الهی و پشتوانه عزت و استقلال کشور است

بار دیگر این ملت عزیز در معرض امتحانی عظیم قرار گرفت؛ امتحانی که هر بار شرایط آن حساس‌تر از گذشته جلوه‌گر می‌شود و این بار باید هوشیارتر از قبل بود. مگر خداوند عهد نکرد، آزمونی در آینده قرار خواهد داد تا هرکس تکلیف خود را بداند‌ و مسیرش را به درستی انتخاب کند؟

در حساس‌ترین لحظات انقلاب، آزمون عظیمی برپا شد و شایستگان امت در هشت سال دفاع مقدس از کیان و ناموس خود دفاع کردند و در ادامه نوبت به دفاع از حرم و حریم اهل بیت: رسید. این ملت از نسل عاشوراست که انتخابی بزرگ در پیش دارد و اکنون نیز نوبت جهادی است که چه‌بسا سخت‌تر از آزمون‌های گذشته باشد و جبهه‌ای به روی ملت ایران گشوده شده است که رمز پیروزی آن، حضور حداکثری برای انتخاب اصلح است.

ما خانواده‌های شهدای مدافع حرم و حریم اهل‌بیت(ع) با توجه به شرایط حساس کشور و بنا بر تکلیف شرعی، عقلی و اخلاقی بر خود لازم می‌دانیم که برای لبیک‌گویی به سخنان ولی امر مسلمین جهان و بر طبق سیره و وصیت شهدای گرانقدر، حضور حداکثری و مشارکت فعال و پرشور در انتخابات ریاست جمهوری داشته، فرد اصلح و انقلابی را انتخاب کنیم تا با این حضور حداکثری و انتخاب اصلح، شرایط نابسامان اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در جامعه به سامان برسد.

با این اقدام انقلابی، حراست و حفاظت از خون مطهر شهدای عزیز و حرکت در مسیر اهداف و آرمان‌های معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی1 و رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) در کشور، نهادینه خواهد شد و مردم این کشور عزیز در راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی و ظهور منجی عالم بشریت، امام زمان7 امیدوار خواهند شد.

بنابراین، از شما ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی دعوت می‌کنیم که بر حسب تکلیف الهی، شرعی و عقلی، حضور پرشور و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری 28 خرداد داشته، فرد اصلح و انقلابی را، انتخاب  و به وظیفه دینی خود عمل کنید.

و من الله التوفیق

خانواده‌های شهدای مدافع حرم- خرداد 1400

انتهای پیام/ 137