آخرین اخبار

شهرکریمه – مشاغل کوچک قم از تسهیلات صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم‌یار بهره‌مند می‌شوند

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به اهتمام این سازمان در حمایت از مشاغل کوچک گفت: علاقه‌مندان در مناطق روستایی و شهری می‌توانند به پایگاه‌های مقاومت بسیج مراجعه و با عضویت در صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم یار از تسهیلات این صندوق‌ها برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار خود اقدام کنند.
اشتراک گذاری
۲۳ آذر ۱۴۰۰
کد مطلب : 39259


مشاغل کوچک قم از تسهیلات صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم‌یار بهره‌مند می‌شوند

مشاغل کوچک قم از تسهیلات صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم‌یار بهره‌مند می‌شوند

به گزارش شهرکریمه محمود داودآبادی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم در نمایشگاه پاییزی محصولات خانگی با اشاره به اینکه نمایشگاه محصولات خانگی با محوریت صندوق‌های قرض الحسنه توسط بانوان کارآفرین ایجاد شده است، اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید راه‌اندازی شده و در تلاش هستیم این نمایشگاه را تا پایان سال در نقاط مختلف استان برپا کنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی به دنبال توسعه مشاغل کوچک خانگی و مشاغل زودبازده است، گفت: یکی از معضلات این کارگاه‌ها موضوع به بازاررسانی محصولات است که در تلاش هستیم با راه‌اندازی چنین نمایشگاه‌هایی به این موضوع کمک کنیم. در ادامه نیز کسانی که در عرصه‌های مشترک فعالیت می‌کنند در چنین نمایشگاه‌هایی تبادل تجربه کنند و همچنین ما به شبکه‌سازی این تولیدکنندگان خرد کمک کنیم. علاوه بر آن تلاش می کنیم دوره‌های آموزشی برای ارتقای کیفی و کمی تولیداتشان و همچنین برندسازی محصولات که بسیار مقوله مهمی است، برگزار کنیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به اینکه ۷۰ غرفه عرضه محصولات خانگی در مجموعه تاریخی گنبد سبز اقدام به عرضه تولیدات خانگی مبادرت می‌کنند، گفت: این مشاغل به همت صندوق‌های قرض الحسنه مردم یار که هدفشان اشتغال‌زایی است رقم خورده است و بسیج سازندگی نیز با ارائه مشاوره، آموزش و در نهایت اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به حمایت از بانوان کارآفرین مبادرت کرده است.

داودآبادی با اشاره به اینکه هیئت علمی متشکل از اساتید دانشگاهی حوزه اقتصاد و اشتغال در معاونت اشتغال بسیج سازندگی به امر هدایت و مشاوره متقاضیان راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی مبادرت می‌کنند، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در مناطق روستایی و شهری به پایگاه‌های مقاومت بسیج مراجعه و با عضویت در صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم یار از تسهیلات این صندوق‌ها برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار خود اقدام کنند.

خاطرنشان می‌شود، نمایشگاه تولیدات خانگی استان قم در مجموعه تاریخی گنبد سبز برپا شده و پذیرای عموم مردم است.

انتهای پیام/ 106منبع

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.