موج‌نوین قم با والیبالیست‌های بومی در لیگ ایران به گزارش شهرکریمه بعد از برگزاری مجمع انتخابات بهمن ماه سال ۱۳۹۷ که به انتخاب محمدمهدی حلوایی به عنوان رئیس هیات والیبال استان قم منجر شد، گویا از زمان حضور وی در این هیات ورزشی پرسابقه، تحولات و تغییرات مثبتی رخ داده که والیبال قم در مسیر […]


موج‌نوین قم با والیبالیست‌های بومی در لیگ ایران

موج‌نوین قم با والیبالیست‌های بومی در لیگ ایران

به گزارش شهرکریمه بعد از برگزاری مجمع انتخابات بهمن ماه سال ۱۳۹۷ که به انتخاب محمدمهدی حلوایی به عنوان رئیس هیات والیبال استان قم منجر شد، گویا از زمان حضور وی در این هیات ورزشی پرسابقه، تحولات و تغییرات مثبتی رخ داده که والیبال قم در مسیر پیشرفت و ترقّی گام برمی‌دارد.

نظم قابل توجهی بر فعالیت‌ها، رخدادها و برنامه‌های اجرایی والیبال قم حاکم شده، حواشی یا به حداقل رسیده یا از والیبال قم رفته و ظاهرا دوستی و رفاقت در والیبال قم بیشتر شده، به همین دلیل والیبالی‌ها در فضای آرام به دنبال اجرای اهداف خود به منظور توسعه و پیشرفت بیشتر این رشته ورزشی هستند.

از اتفاقات مثبتی که این روزها در والیبال قم شنیده می‌شود، حضور موج‌نوین یکی از باشگاه‌های سازنده والیبال قم در مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول نوجوانان باشگاه‌های کشور است، باشگاهی که اولویت حضور در این رقابت‌ها را جذب بازیکنان نخبه و مستعد بومی قرار داده است.

این باشگاه با اعلام تست‌گیری از بازیکنان نوجوان برای حضور در لیگ کشور، از تمامی بازیکنان متولد یازدهم دی‌ماه سال ۱۳۸۱ به بالا دعوت کرده تا امروز در سالن ورزشی شهید طاهریان قم حضور یافته و در تست مربیان موج‌نوین برای تشکیل تیم بومی این باشگاه در لیگ دسته اول ایران شرکت کنند.

موج‌نوین در حالی اقدام به تست‌گیری از بازیکنان نخبه والیبال قم به منظور شرکت در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور می‌کند که در مسابقات لیگ والیبال نوجوانان باشگاه‌های قم نیز حضور داشت و این لیگ پس از تحولات هیات والیبال، رونق قابل توجهی به والیبال قم داد.

خبر دیگر از والیبال قم به افتتاح باشگاه بدن‌سازی شهدای راه‌آهن توسط والیبالی‌ها اختصاص دارد، در حالی که این مجموعه در رشته‌های بدنسازی، فیتنس، تی آر ایکس، کراسفیت و بدن‌سازی تخصصی والیبال آقایان و بانوان به این رشته خدمات می‌دهد و بداقی مسوول کمیته والیبال ساحلی هیات والیبال استان قم مدیریت آن را بر عهده دارد.

انتهای پیام / ۱۳۷