به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه از قم، شهید محمد شهرابی فراهانی فرزند علی در روز هفتم فروردین ۱۳۴۱ در روستای شهراب از توابع آشتیان به دنیا آمد. وی پس از پایان دوره راهنمایی وارد حوزه علمیه این شهر شد و پس از چند سال به قم عزیمت نمود.

این شهید پس از چندی مجاهدت در دفاع مقدس بر اثر بمباران شیمیایی دشمن به درجه جانبازی نایل شد و سرانجام در سوم تیر ۱۳۷۷ در بیمارستان ساسان و بر اثر صدمات شدید ناشی از شیمیایی دشمن به شهادت رسید. در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بی‌کران بر امام زمان و نائب بر حقش امام خمینی، از خداوند طلب مغفرت و آمرزش می‌نمایم.

خداوند خبر دارد که من چقدر گناه انجام داده‌ام و امید دارم که همه گناهان من را بیامرزد و من از خدای خود تشکر می‌نمایم که من لیاقت جبهه رفتن را پیدا کردم و امید دارم که بتوانم در راه اسلام جهاد کنم، ان‌شاءالله.

از پدر و مادرم می‌خواهم که خطاهای مرا مورد بخشش قرار دهند و اگر از من راضی نباشید جهاد من چنان جالب نخواهد شد و امید دارم که ناراحت نباشید که من در جهاد مقدس شرکت کرده‌ام و امید دارم که افتخار این را داشته باشید.  زیرا من راه حسین ابن علی (ع) را انتخاب نموده‌ام  و از آن گل پرپر شده کربلا و سر بریده‌اش پیروی نمایم.

می‌جنگم و می‌رزمم به یاری الله و تا پیروزی اسلام و امید آن را دارم بتوانم با سایر برادران با یاری گرفتن از خداوند قادر و توانا و با پیروزی خط سرخ شهادت بتوانیم راه کربلا را باز نماییم.

ای دوستان عزیز در مقابل شما شرمنده هستم و اگر خطایی انجام داده‌ام امید دارم که مرا ببخشید و از خدای خود طلب مغفرت و آمرزش برای من حقیر و خودتان بنمایید. ان‌شاءلله اگر من شهید شدم در هر سنگری هستید اسلحه‌ام را بردارید و جای مرا و دوستان شهیدم را در جبهه خالی نگذارید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام / ۷۸۰۳۲
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدمنبع