قم-فرماندار شهرستان قم گفت: طرح‌های عقب مانده بسیاری در شهرستان ها و استان قم وجود دارد که در این راستا نیازمند کار جهادی از سوی مدیران هستیم.به گزارش خبرنگار شهرکریمه، عباس ذاکریان عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قم اظهار داشت: مدیران باید در خصوص اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری و سفرهای استاندار به بخش‌های استان و محلات قم اهتمام ویژه داشته باشند.

فرماندار شهرستان قم بیان داشت: در صورتی که مصوبه‌ای در این سفرها مقرر شد اما امکان اجرای آن به دلیل مغایرت قانونی فراهم نبود؛ این موضوع به صورت شفاف می‌بایست به مردم گزارش شود.

وی افزود: طرح‌های عقب مانده بسیاری در شهرستان‌ها و استان قم وجود دارد که در این راستا نیازمند کار جهادی از سوی مدیران هستیم.

ذاکریان بیان داشت: مشکلات و مسائل روستاهای استان قم مشخص شده و اقدامات لازم در راستای حل مسائل روستا در حال انجام است.

فرماندار شهرستان قم در ادامه تاکید کرد: مدیران می‌بایست در بین مردم حضور داشته باشند و اینکه پشت درهای بسته و میز خود قرار بگیریم مشکلی از مردم حل نخواهد شد.

وی اضافه کرد: مدیرانی که در بین مردم حضور دارند و مشکلات آنها را از نزدیک لمس می‌کنند بهتر می‌تواند نسبت به حل مشکلات تصمیم گیری و اقدام کنند.

ذاکریان با بیان اینکه با اجرای طرح پرداخت عادلانه یارانه وضعیت اقتصادی مردم متلاطم شد افزود: همه مسئولان باید با هماهنگی نسبت مدیریت امور، امید مردم را افزایش دهند.

فرماندار شهرستان قم افزود: قیمت آرد یارانه‌ای در مقایسه با قیمت تمام شده اختلاف زیادی دارد و همین امر موجب می‌شد تا آرد به خارج از کشور قاچاق شده و در حقیقت یارانه این بخش در کشورهای همسایه هزینه می‌شد که با اجرای طرح پرداخت عادلانه یارانه این مشکل برطرف خواهد شد.منبع