به گزارش خبرنگار شهرکریمه، بهرام سرمست ظهر شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب طرح جامع «مدیریت تجمع‌ها و ترددها» در قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: برابر این مصوبه شهرهای مختلف بر اساس وضعیت زرد، نارنجی و […]به گزارش خبرنگار شهرکریمه، بهرام سرمست ظهر شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب طرح جامع «مدیریت تجمع‌ها و ترددها» در قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: برابر این مصوبه شهرهای مختلف بر اساس وضعیت زرد، نارنجی و قرمز تقسیم و تصمیماتی در جهت حفظ سلامت شهروندان اتخاذ می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جزئیات این طرح به‌زودی ابلاغ می‌شود، افزود: وضعیت شهرها بر اساس ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص می‌شود و محدودیت‌هایی ویژه هریک از شهرها اعمال خواهد شد.

استاندار قم با اشاره به محدودیت گروه یک رسته شغلی در شهرهایی که وضعیت زرد کرونایی دارند گفت: شهرهای با وضعیت نارنجی گروه‌های شغلی ۳ و ۴ مشمول محدودیت‌هایی خواهند شد.

وی تاکید کرد: شهرهایی که در وضعیت قرمز هستند هر چهار گروه شغلی شامل محدودیت خواهند شد.

سرمست با تاکید بر اینکه وضعیت قم همچنان قرمز است گفت: این طرح از ابتدای آذرماه در قم عملیاتی می‌شود و اگر تا آذرماه در وضعیت نارنجی قرار گرفت مطابق این دستورالعمل محدودیت‌ها اعمال می‌شود.