مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پنج شنبه افتتاح می شود.

حمیدرضا عابدی خرسند امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به اتمام عملیات عمرانی فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی اظهار کرد: این پروژه پیش از نوروز آماده شده بود اما به دلیل عدم تامین روشنایی، افتتاح رسمی نشد.

وی با تاکید بر آماده سازی کامل روشنایی و امکانات زیربنایی پروژه بلوار آیت‌الله بروجردی خاطرنشان کرد: فاز نخست این پروژه اردیبهشت ماه سال گذشته حد فاصل انسجام تا میدان مرجعیت به بهره‌برداری رسید که اعتباری بالغ بر ۷۶ میلیارد ریال برای آن هزینه شده بود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه برای اتمام فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی حد فاصل میدان مرجعیت تا شهرک قدس اعتباری بالغ بر ۱۴۸ میلیارد ریال هزینه شده است گفت: این بخش پروژه به طول ۲٫۷ کیلومتر و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز پیمانکار آن بوده است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای پروژه بلوار آیت‌الله بروجردی در راستای تکمیل رینگ سوم ترافیکی شهر و تسهیل عبور و مرور انجام شده است خاطرنشان کرد: با تکمیل این پروژه تا پردیسان عمده مشکلات ترافیکی بلوار غدیر رفع شده و رینگ سوم شهر نیز تکمیل می‌شود.

عابدی خرسند خاطرنشان کرد: مراسم افتتاح فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی پنج شنبه ۳۱ فروردین ماه ساعت ۱۰ صبح با حضور آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری از اعضای هیات رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، شهردار و مدیران استان برگزار می‌شود.