حجت الاسلام سید علیرضا تکیه‌ای با بیان اینکه سید ابراهیم رئیسی با هیچ فردی در انتخابات رقابت نخواهد کرد، تصریح کرد: فساد، اشرافی گری و ناکارآمدی، رقبای اصلی سید ابراهیم رئیسی در کارزار انتخاباتی هستند و ایشان به قصد مقابله با این معضلات وارد انتخابات شده‌اند.

به گزارش شهرکریمه رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در استان قم با اشاره به اینکه نسبت به همه داوطلبان محترم حاضر در عرصه انتخابات ریاست جمهوری، نگاهی محترمانه و برادرانه داریم، تاکید کرد: ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی هرگونه تخریب و بی حرمتی به سایر داوطلبان را چه به لحاظ اخلاقی و شرعی و چه به لحاظ قانونی جایز نمی‌دانند ضمن آنکه این گونه حرکات را باعث بی برکتی در کار می‌دانند.

فعال سیاسی استان قم با بیان اینکه تمامی ستادهای سید ابراهیم رئیسی در سطح استان به صورت مردمی اداره خواهد شد، تصریح کرد: شکل کار ستادها در سطح استان کاملاً مردمی است و هزینه‌ای از مرکز برای امور تبلیغات تزریق نخواهد شد و هر یک از علاقمندان در حد مقدورات خود برای تبلیغات هزینه خواهند نمود.

حجت الاسلام سید علیرضا تکیه‌ای با اشاره به اینکه اگر مردم با دولت فعلی قهر هستند نباید آن را به پای دولت آینده بنویسند تاکید کرد خواسته ما از همه مردم شریف ایران اسلامی آن است که به صورت گسترده در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نمایند و خود را در سرنوشت آینده کشورشان سهیم بدانند و هیچکس به واسطه عملکرد گذشته دولت‌ها با صندوق‌های رأی قهر ننماید.
رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در استان قم با بیان اینکه از این داوطلب ریاست جمهوری جهت حضور در شهر مقدس قم دعوت به عمل آمده است افزود: سید ابراهیم رئیسی تمایل بسیاری به حضور در شهر مقدس قم و دیدار با مردم و مراجع و علما دارند ولی این امر را منوط به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا نموده و منتظر مجوز سفرهای استانی از جانب ستاد می‌باشد.
حجت الاسلام سید علیرضا تکیه‌ای با بیان اینکه سید ابراهیم رئیسی با هیچ فردی در انتخابات رقابت نخواهد کرد، تصریح کرد: فساد، اشرافی گری و ناکارآمدی، رقبای اصلی سید ابراهیم رئیسی در کارزار انتخاباتی هستند و ایشان به قصد مقابله با این معضلات وارد انتخابات شده‌اند.
فعال سیاسی استان قم در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال انصراف سید ابراهیم رئیسی، تصریح کرد: به دلیل تفاوت فاحش آمار وی نظرسنجی‌ها، شعارهای مهم و کارآمد و همچنین به دلیل آنکه ایشان کاندیدای مستقلی هستند، امکان انصراف ایشان از عرصه انتخابات و یا به نفع هر کاندیدای دیگر منتفی است.
حجت الاسلام سید علیرضا تکیه‌ای با اشاره به اینکه اعضای ستادهای سید ابراهیم رئیسی و فعالین در امر تبلیغات کاملاً به اصول اخلاقی و اعتقادی پایبند هستند، تاکید کرد: در این خصوص، یک منشور اخلاقی تبلیغات انتخاباتی تهیه شده است و همه اعضای ستاد و فعالین در ستادهای مردمی به این منشور اخلاقی پایبند خواهند بود ضمن آنکه هیچیک از اعضای ستاد و عوامل فعال تبلیغی سید ابراهیم رئیسی به دنبال سهم‌خواهی نبوده و فقط به دنبال انجام تکلیف می‌باشند.
رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در استان قم در پایان تأکید کرد: گروه مشاورین رسانه‌ای ستادهای سید ابراهیم رئیسی آمادگی هرگونه همکاری در سطح استان، با اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها را دارند و از حضور همه خبرنگاران و رسانه‌های جمعی در امر پرشورتر نمودن انتخابات صمیمانه استقبال می‌نمایند.