به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از خبرگزاری تسنیم، مسابقات لیگ برتر فوتسال، از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) با برپایی هفت دیدار، هفته پانزدهم می‌شود. در حساس‌ترین بازی هفته، گیتی‌پسند اصفهان میزبان سوهان محمدسیمای شهر قم می باشد. گیتی‌پسندِ صدرنشین با ۶۰ گل زده مالک خوب ترین خط هجوم لیگ برتر هست و حالا […]

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از خبرگزاری تسنیم، مسابقات لیگ برتر فوتسال، از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) با برپایی هفت دیدار، هفته پانزدهم می‌شود. در حساس‌ترین بازی هفته، گیتی‌پسند اصفهان میزبان سوهان محمدسیمای شهر قم می باشد. گیتی‌پسندِ صدرنشین با ۶۰ گل زده مالک خوب ترین خط هجوم لیگ برتر هست و حالا با ۳۴ امتیاز، تنها یک امتیاز با مس سونگون فاصله دارد.

سوهان محمدسیما با اکتساب برتری در دو دیدار قبلی خود، هم‌امتیاز با دو تیم شهروند ساری و فرش‌آرا و به علت تفاضل گل کمتر نسبت به این دو تیم، در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته هست. با توجه به کار سخت سوهان در اصفهان و تقابل شهروند و فرش‌آرا دیگر با تیم‌های نیمه پایینی جدول، بعید هست تنها نماینده استان شهر قم بتواند در انتهاء هفته پانزدهم، جایی میان سه تیم برتر جدول داشته باشد.

مس سونگون به مصاف ارژن شیراز می‌رود. بعد از انتخاب اسماعیل تقی‌پور به عنوان سرمربی مس، این تیم هفت برتری و یک برابری اکتساب کرده و حالا حاشیه امنیت هشت امتیازی تا تیم رتبه سوم برای خود ایجاد نموده هست. قهرمان فوتسال قاره آسیا امید دارد پای گیتی‌پسند در خانه خود و مقابل سوهانِ احیا شده، بلغزد تا بتواند با اکتساب برتری برابر ارژنِ افول کرده، به صدر جدول راه پیدا کند.

ارژن که اوائل فصل با پیروزی‌های پیاپی خود در جمع سه تیم نخست جدول حضور داشت، رفته رفته افت کرد و در هر سه دیدار قبلی خود شکست خورده هست. این تیم امروز کار دشواری در سونگون پیش رو دارد.

از دیگر دیدارهای با اهمیت این هفته می‌توان به جدال فرش‌آرای مشهد با اهورا بهبهان اشاره نمود. فرش‌آرا دو بازی قبلی را با برتری پشت سر گذاشته و این هفته به مصاف تیمی می‌رود که تاحالا طعم برد را نچشیده هست. شهروند ساری نیز که با ۲۵ امتیاز و تفاضل گل خوب تر نسبت به فرش‌آرا و سوهان محمدسیما در جایگاه سوم جدول قرار دارد، به مصاف آذرخش بندرعباس می‌رود. آذرخش در هفته‌های گذشته روندی سینوسی پیموده و حالا در جایگاه نهم جدول به سر می‌برد.

بر طبق اعلام فدراسیون فوتبال، برنامه دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال به توصیف زیر هست:

جمعه ۱۸ آبان ماه ۹۷

* پارسیان شهر قدس – شهرداری ساوه
داوران: علی پورافشار، علی حجی‌زاده، وحید سکوتی و میلاد امیری
ناظر: بهمن غفاری

* مس سونگون ورزقان – لبنیات ارژن شیراز
داوران:‌ احسان سبزواری، علی احمدی، مجید اکبری و فرزین صالح
ناظر: عباس رنجی

* آذرخش بندرعباس – شهروند ساری
داوران: رضا وثوقی، حمید سلیمانی، منصور قربانی و امیرمختار رودساز
ناظر: عباس دهقانپور

* گیتی‌پسند اصفهان – سوهان محمدسیمای شهر قم
داوران: حسین امیری، محمد مهدی حقوقی، محمدعلی سیاحی و علی اسماعیل سزاری
ناظر: جواد فهیمی

* مقاومت قرچک – مقاومت البرز
داوران: عبدالرحیم محمدی، ولی صفارها، علی مرادیان و ابراهیم آخوندی
ناظر: احمدرضا جباری

* فرش‌آرای مشهد – اهورای بهبهان
داوران: اسماعیل کمربسته، حمیدرضا قدسی راغب، علی زنگنه و مصطفی زینی
ناظر: علی اصغربیگی

* سن‌ایچ ساوه – شرکت ملی حفاری ایران
داوران: ایمان غلامی، محمد داودپور، ولی امجدی و مرتضی شعبانی
ناظر: علیرضا محمدپور

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال