مدیر حوزه‌های علمیه طی احکام جداگانه‌ای معاونان، مدیران و مشاوران ارشد حوزه را منصوب کرد. به گزارش شهرکریمه به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله علیرضا اعرافی طی احکام جداگانه‌ای معاونان، مدیران و مشاوران ارشد حوزه را منصوب کرد.  در این احکام حجت‌الاسلام مهدی رستم‌نژاد به عنوان معاون آموزش، حجت‌الاسلام سید حسین میرمعزی معاون پژوهش […]

مدیر حوزه‌های علمیه طی احکام جداگانه‌ای معاونان، مدیران و مشاوران ارشد حوزه را منصوب کرد.

به گزارش شهرکریمه به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله علیرضا اعرافی طی احکام جداگانه‌ای معاونان، مدیران و مشاوران ارشد حوزه را منصوب کرد.

 در این احکام حجت‌الاسلام مهدی رستم‌نژاد به عنوان معاون آموزش، حجت‌الاسلام سید حسین میرمعزی معاون پژوهش و سید مصطفی حسینی‌نژاد معاون منابع انسانی و پشتیبانی منصوب شدند.

بر پایه این گزارش، آیت‌الله اعرافی در احکام دیگری حجت‌الاسلام مهدی رجائی‌نیا به عنوان مسؤول برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین بهرامی به عنوان مسؤول مرکز فناوری اطلاعات، حجت‌الاسلام محمود ملک‌دار به عنوان مسؤول مرکز امور طلاب و دانش‌آموختگان، حجت‌الاسلام مجتبی فاضل به عنوان مسؤول مرکز امور صیانتی، حجت‌الاسلام فرحانی را به عنوان دستیار ویژه مدیر حوزه‌های علمیه و عباس علم‌الهدی را به عنوان مشاور و مسؤول حوزه مدیریت و دبیر شورای معاونین منصوب کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه همچنین در احکام جداگانه‌ای حجج‌اسلام سید علی عماد، حمید ملکی و حبیب‌الله غفوری را به عنوان مشاوران خود در امور پژوهشی، آموزشی و استان‌ها منصوب کرد.

آیت‌الله اعرافی ضمن تقدیر از معاونان و مدیریت‌های سابق برای مدیران جدید آرزوی توفیق کرد.