با اهدا زمین توسط یکی از فرهنگیان بازنشسته قمی ، کار احداث مرکز خدمات جامع سلامت در منطقه 19 دی کلید می خورد.. ✅به گزارش شهرکریمه به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، با اهدا قطعه زمینی توسط یکی از فرهنگیان بازنشسته قمی ، کار احداث مرکز خدمات جامع سلامت در منطقه 19 […]

با اهدا زمین توسط یکی از فرهنگیان بازنشسته قمی ، کار احداث مرکز خدمات جامع سلامت در منطقه 19 دی کلید می خورد..

✅به گزارش شهرکریمه به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، با اهدا قطعه زمینی توسط یکی از فرهنگیان بازنشسته قمی ، کار احداث مرکز خدمات جامع سلامت در منطقه 19 دی کلید می خورد.

این خیر محترم با اهدا زمینی به مساحت 447 متر مربع و ارزش ریالی بیش از 2 میلیارد تومان در خیابان عمار یاسر، در این امر خداپسندانه شرکت کرد.

وی پس از اهدای این قطعه زمین گفت: این اقدام را برای رضای خداوند متعال انجام دادم و امیدوارم که از این طریق بخشی از  مشکلات سلامت و درمان مردم برطرف شود.

آقای تولیتی افزود: تمامی اسناد تقدیم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم شد و امیدوارم توانسته باشم قدم کوچکی در این مسیر خدمات رسانی به مردم برداشته باشم.

دکتر ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز ضمن قدردانی از این خیر محترم گفت: این خانواده محترم همواره  اقدامات ارزشمندی را انجام داده اند و با نیت خیر در راستای خدمات رسانی به مردم گام برمی دارند.

وی افزود: موضوع بهداشت امر بسیار مهمی است که باید در استان قم به آن پرداخته شود و با اهدا این زمین عملیات اجرایی ساخت مرکز جامع سلامت استان قم آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است با افزایش مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی در طول اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت نوع خدمات رسانی افزایش یافته به گونه ای که در حال حاضر 41 مرکز خدمات جامع سلامت و 138 پایگاه سلامت در استان قم وجود دارد.

همچنین 89 مورد از ساختمان های این مراکز فاقد ساختمان دولتی است که این موضوع علاوه بر صرف هزینه های کلان مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد که از آن جمله می توان به ثابت نبودن محل ارائه خدمات به گروه های هدف و جابجایی های مکرر و ایجاد مشکل برای دریافت کنندگان خدمات اشاره کرد.

با اهدا زمین توسط  خیرین  و احداث چنین مراکزی، بخش عمده مشکلات برطرف شده و خدمات با تمرکز بیشتری ارائه خواهند شد.