آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: همگان باید مواظب صحبت کردنمان باشیم و اگر ناهنجاری هم در جامعه است نباید مردم را نسبت به آن تحریک کنیم، خیلی مراقب باشیم چون دشمن دنبال این فرصت هاست. به گزارش شهرکریمه به نقل از ایرنا، وی شامگاه جمعه در دیدار با رئیس […]

آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: همگان باید مواظب صحبت کردنمان باشیم و اگر ناهنجاری هم در جامعه است نباید مردم را نسبت به آن تحریک کنیم، خیلی مراقب باشیم چون دشمن دنبال این فرصت هاست.

به گزارش شهرکریمه به نقل از ایرنا، وی شامگاه جمعه در دیدار با رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، با بیان این که دشمنان نظام اسلامی دور تا دور کشور حلقه زده اند، گفت: آن ها به دنبال این هستند که از درون مردم و جامعه، پیروانی پیدا کنند و از این طریق به نظام اسلامی ضربه بزند.
استاد سطح عالی حوزه علمیه هم چنین با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل و توصیه صورت گرفته در قرآن و متون دینی پیرامون این مساله، گفت: اسلام به مسلمانان سفارش نموده تا می توانید در برابر دشمن در حالت آماده باش به سر ببرید، چراکه آن چیزی که موجب وحشت دشمن از شما می شود، قدرت نظامی است.
وی با بیان این که ایجاد مانع و سد دفاعی در برابر نفوذ و تهاجم نظامی دشمن از تاکیدهای مهم اسلام است، افزود: به طور حتم اگر دشمن در جامعه اسلامی ضعف هایی را احساس کند، بلافاصله حمله می کند.
این مرجع تقلید هم چنین با بیان این که رهبر معظم انقلاب و نیروهای مسلح تدابیر خوبی در حوزه دفاعیات کشور اتخاذ نموده اند، گفت: دفاعیاتی که در نظام اسلامی وجود دارد، در دنیا کم نظیر است و اگر در کشورهای دیگر پیشرفت هایی در این زمینه انجام شده این پیشرفت ها به هیچ وجه واقعی نیست و تقلباتی در آن صورت گرفته است و ما می توانیم با رفاقت و صمیمیت به موفقیت های بزرگتر و بهتری نیز دست پیدا کنیم.
سردار غلامرضا جلالی امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.