حضرت آیت‌الله نوری همدانی گفت: این مردم حق بزرگی برگردن ما دارند این مردمی که برای انقلاب و نظام جان دادن خون دادن تا این کشور در امنیت باشد نباید رنج گرانی و فقر و بیکاری را بکشند.

به گزارش شهرکریمه به نقل از  خبرگزاری رسا، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی صبح امروز با حضور در بیت حضرت آیت الله نوری همدانی با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگوکرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه توفیق خدمت به استان اهلبیت علیهم السلام بسیار مهم است، اظهار داشت: امروز خدمت شما در این آستان مقدس بسیار توفیق بزرگی است و انصافا در این مدت کم، خدمات شایسته ای انجام شد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین رییسی در آستان قدس رضوی، تصریح کرد: خدمات آستان قدس به خصوص به محرومان و مستضعفان جامعه بسیار چشمگیر بوده است که الحمدلله شما در انجام آن موفق بوده اید و ان شاالله روز به روز گسترش یابد.

این مرجع تقلید در ادامه افزود: خدمت به انقلاب و نظام ولایی برای مسوولان ما یک فرصت است که همه باید این فرصت را غنیمت شمرده و به فکر خدمت به مردم باشند و توقع داریم مسوولان و هرکسی سهمی در اداره کشور دارد با جدیت و وحدت و همدلی حول محور ولی فقیه به فکر خدمت باشد.

وی ادامه داد: این مردم حق بزرگی برگردن ما دارند این مردمی که برای انقلاب و نظام جان دادن خون دادن تا این کشور در امنیت باشد نباید رنج گرانی و فقر و بیکاری را بکشند.

حضرت آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: دشمن با تمام قوا به جنگ با ما آمده و رسماً علیه ملت ایران حرکت می کند که باید محکم درمقابل آنها ایستاد و خوشبینی را کنار گذاشت و راه مقابله حداقل اقدام متقابل است.

این مرجع تقلید شخصیت آقای رییسی را انقلابی،  متدین و دلسوز نظام و انقلاب توصیف کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رییسی گزارشی از فعالیتهای آستان قدس رضوی بیان کرد.