مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا(س) از آغاز سلسله آزمون‌های پنج‌مرحله‌ای تثبیت ویژه حافظان قرآن کریم جامعه‌الزهرا(س) خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری شهرکریمه، سرکار خانم سیده زهرا حسینی، گفت: اداره قرآن و حدیث جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها طبق روال هر سال، مسابقات تثبیت ویژه حافظان قرآن کریم را با هدف ارتقای کیفیت حفظ حافظان قرآن کریم این مؤسسه علمی حوزوی در پنج مرحله از دی ۱۴۰۰ تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها افزود: حافظان یک جز تا کل قرآن کریم با شرکت در این مسابقات طبق آئین نامه اجرایی پیوست شده، از هدایای مادی و معنوی طرح بهره‌مند شوند.

حسینی اعلام کرد: ثبت نام کنندگان در این آزمون‌ها باید طبق آئین‌نامه تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۲ دی با شماره ۳۲۱۱۲۵۴۸ تماس گرفته و نوبت حضور خود در مکان برگزاری آزمون‌ها را دریافت نمایند.

وی در پایان به تقویم اجرایی برگزاری این مسابقات اشاره کرد و گفت: حافظان قرآن کریم جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۵۴۸ تماس بگیرند.منبع
info@rasanews.ir