به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری شهرکریمه، با همت پژوهشکده مطالعات معنویت نشست نقد انیمیشن Ne Zha محصول ۲۰۱۹ کشور چین از کمپانی Chengdu Coco Cartoon روز شنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰ در سالن جلسات ساختمان خبرگزاری شهرکریمه برگزار می شود. ماجرای این پویانمایی درباره پسری است که با قدرت های فرا […]

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری شهرکریمه، با همت پژوهشکده مطالعات معنویت نشست نقد انیمیشن Ne Zha محصول ۲۰۱۹ کشور چین از کمپانی Chengdu Coco Cartoon روز شنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰ در سالن جلسات ساختمان خبرگزاری شهرکریمه برگزار می شود.

ماجرای این پویانمایی درباره پسری است که با قدرت های فرا طبیعی متولد شده و اکنون برای مبارزه با شیاطین و نجات جامعه مامور شده است.

«نژا» در سال ۲۰۱۹ توسط کمپانی Coco Cartoon در کشور چین تولید شد و در نسخه اصلی این انیمیشن گویندگانی همچون یانتیگ لو، مو هان، هاو چن، کی لو، وی یانگ، الکس لی، گریفن پااتو و… به صدا پیشگی پرداخته‌اند.

گفتنی است این پویانمایی توانسته است در جشنواره‌های سینمایی برنده پانزده جایزه معتبر بین‌المللی و همچنین کاندیدای دریافت پنج جایزه دیگر شود.منبع
info@rasanews.ir