به‌گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، محمدرضا گروسی ظهر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها در قم گفت: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی استان قم زمان اجرای دقیق مفاد بخشنامه مذکور باید از ۱۵ آذرماه در استان با رعایت پروتکل‌های اعلامی اجرا شود. وی با اشاره به اهمیت […]به‌گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، محمدرضا گروسی ظهر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها در قم گفت: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی استان قم زمان اجرای دقیق مفاد بخشنامه مذکور باید از ۱۵ آذرماه در استان با رعایت پروتکل‌های اعلامی اجرا شود.

وی با اشاره به اهمیت ادامه افزود: با توجه به ضرورت پیگیری و نظارت بر اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و شیوه‌های بهداشتی و همچنین برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات مناسب به مردم، حضور مدیران و معاونین در دستگاه اجرایی الزامی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم گفت: ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه‌های مرتبط با مأموریت‌های اساسی و مدیریت شهری باید طبق تشخیص بالاترین مقام مسئول ضمن کاهش حضور کارکنان تا یک سوم و در سایر ادارات با حضور ۵۰ درصد کارکنان ارائه خدمت کنند.