محمد خامه‌یار، مدیر ستاد اقامه نماز استان شهر قم در گفت‌وگو با ایکنا از شهر قم، اظهار کرد: از مردم عزادار شهر قم انتظار می‌رود که نماز ظهر عاشورا را باشکوه‌تر از هر زمان دیگر برگزار کنند و برای برپایی نماز ظهر عاشورا تمهیدات لازم هم فراهم شده هست. وی اضافه کرد: با مشارکت هیأت‌های عزاداری نماز […]

نماز ظهور عاشورا در شهر قم با شکوه‎تر از هرسال برگزار شودمحمد خامه‌یار، مدیر ستاد اقامه نماز استان شهر قم در گفت‌وگو با ایکنا از شهر قم، اظهار کرد: از مردم عزادار شهر قم انتظار می‌رود که نماز ظهر عاشورا را باشکوه‌تر از هر زمان دیگر برگزار کنند و برای برپایی نماز ظهر عاشورا تمهیدات لازم هم فراهم شده هست.

وی اضافه کرد: با مشارکت هیأت‌های عزاداری نماز ظهر تاسوعا و عاشورا به امامت آیت‌الله سید‌محمد سعیدی در حرم مطهر و خیابان‌های اطراف آن برگزار خواهد گردید.
مدیر ستاد اقامه نماز شهر قم اظهار کرد: علاوه بر حرم مطهر در صحن بقاع امام‌زادگان این شهر، گلزار شهدای علی‌بن جعفر‌(ع)، اطراف سازمان جابه جایی خون، عوارضی شهر قم ـ تهران و در برابر ایستگاه‌های صلواتی سطح شهر نماز جماعت بر پا خواهد گردید.
وی اظهار کرد: تمهیدات اقامه نماز ظهر تاسوعا و عاشورا فراهم شده هست و امید هست بتوانیم نماز باشکوهی را در این ایام برگزار کنیم.
خامه‌یار گفته بود: نماز ظهر عاشورا با حضور دسته بزرگ عزاداری هیأت رزمندگان در حرم مطهر و میدان آستانه برگزار خواهد گردید و یاوران نماز در کنار هیئت‌های عزاداری و خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه‌(س) برای برپایی این فریضه ایفا نقش خواهند کرد.

انتهای پیام