به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری شهرکریمه، علی‌اکبر خوش‌گفتار مقدم در گفت‌وگویی با اعلام اینکه طی ۱۳ شب گذشته، بیش از ۹۳ هزار نفر به تماشای سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» نشسته‌اند، عنوان کرد: با تصمیم‌گیری شورای برنامه‌ریزی کنگره شهدا و پشتیبانی سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع)، اجرای سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» ۳ شب […]

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری شهرکریمه، علی‌اکبر خوش‌گفتار مقدم در گفت‌وگویی با اعلام اینکه طی ۱۳ شب گذشته، بیش از ۹۳ هزار نفر به تماشای سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» نشسته‌اند، عنوان کرد: با تصمیم‌گیری شورای برنامه‌ریزی کنگره شهدا و پشتیبانی سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع)، اجرای سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» ۳ شب دیگر در قم تمدید شد.

وی بیان کرد: سینمایش بزرگ فصل شیدایی، ترکیبی از فیلم، تئاتر و جلوه‌های صوتی و بصری است و هرگاه تماشاچی در محیط نمایش قرار می‌گیرد، از چهار جهت جلوه‌های صوتی تصویری او را احاطه می‌کند.

رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم گفت: در این نمایش علاوه بر بازسازی تاریخ انبیای الهی، به تاریخ برخی از ائمه اطهار (علیهم‌السلام) و مخصوصاً به روایت نقش لشکر ۱۷ امام علی بن ابی‌طالب (ع) و سردار شهید مهدی زین‌الدین در دوران دفاع مقدس پرداخته شده است.

وی ضمن تقدیر از سازمان هنری رسانه‌ای اوج، افزود: «فصل شیدایی» نمایشی تاریخی و مناسب برای همه رده‌های سنی است و ربط دادن آموزه‌های دینی و تاریخ اسلام با انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس یک نوآوری موثری است.

خوش‌گفتار مقدم ابراز کرد: همچنین در حاشیه این نمایش، ۴۰ غرفه فرهنگی، هنری، رزمی، اجتماعی، امدادی، پذیرایی و… برپا شده که زحمت پشتیبانی از نمایش و غرفه‌ها به همت لشکر عملیاتی ۱۷ امام علی بن ابی‌طالب (ع) انجام می‌شود.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های درون شهری با همکاری شهرداری قم به صورت رایگان برای انتقال شهروندان به محل نمایش «فصل شیدایی» از ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه در نقاط؛ پایانه مسافربری پردیسان، میدان شهر قائم، میدان نبوت، میدان توحید، میدان مطهری و امامزاده شاه ابراهیم (ع) مستقر هستند.

علاقه‌مندان به تماشای سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» می‌توانند با مراجعه به تارنمای http://namaticket.ir اقدام به تهیه بلیت رایگان نمایند.منبع
info@rasanews.ir