به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازشهر قم؛؛مراسم تکریم شهدای هجوم تروریستی رژه اهواز چهارشنبه شب با حضور مراجع عظام تقلید در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار گردید. به دنبال هجوم تروریستی به رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که منتج به شهادت تعدادی از […]

نکوداشت شهدای هجوم تروریستی اهواز در قمبه گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازشهر قم؛؛مراسم تکریم شهدای هجوم تروریستی رژه اهواز چهارشنبه شب با حضور مراجع عظام تقلید در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

به دنبال هجوم تروریستی به رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که منتج به شهادت تعدادی از هموطنان و مصدوم شدن تعدادی دیگر گردید، از سوی آستان مقدس حضرت معصومه(س) و نهادهای حوزوی مراسم بزرگداشتی در شبستان امام خمینی حرم حضرت معصومه(س) برگزار گردید.

آیت‌الله شبیری زنجانی از مراجع تقلید، نمایندگان بیوت مراجع تقلید،‌ آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس و امام‌جمعه شهر قم، اعضای مجلس خبرگان رهبری، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه شهر قم، اساتید حوزه و جمع کثیری از مردم شهر قم در این مراسم حضور یافتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد از اساتید حوزه در این مراسم با شاره به اینکه رهبری شرح دقیقی از اقدام اشرار داشتند گفته بود: این هجوم تروریستی تماما بزدلانه بود؛ اینکه تعدادی مردم را از درون یک پارک به گلوله بستند اقدامی بزدلانه و از سر جهالت و پستی هست.

وی با وجود اینکه شهادت هموطنان در هجوم تروریستی داغی سنگین بر قلب ملت ایران بود یادآور گردید: استکبار جهانی در حالی ایران را با مدعیات واهی متهم می کند که ایران بیشترین آمار ترور شدگان را در بین مسؤولان کشوری و شکری دارد.