معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از اهدای ۲ کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری به همراه مانومتر و یک تشک مواج توسط نیکوکار قمی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، امیرحسین علیمردانی گفت: با شیوع ویروس کرونا و نیاز شدید این بیماران به دستگاه‌های کمک تنفسی از جمله کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و مانومتر، بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر قم با همکاری خیرین و داوطلبان اقدام به تهیه تجهیزات مورد نیاز این بیماران کرد.

 

وی افزود: این بانک شامل تجهیزاتی همچون انواع تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، ترالی، تشک مواج، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و فیزیوتراپی و اقلام دیگر است که به صورت رایگان و امانی در بازه زمانی مشخص در اختیار مراجعین و بیماران نیازمند قرار می گیرد.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: یک خیر قمی ۲ کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری به همراه مانومتر و یک تشک مواج در قالب طرح نذر نفس و به منظور تجهیز بانک تجهیزات پزشکی امانی به این جمعیت اهدا کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: خیرین و همشهریان عزیز می‌توانند جهت شرکت در طرح نذر نفس، کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ نزد بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر استان واریز کنند و یا تجهیزات پزشکی بلااستفاده در منزل خود را به جمعیت هلال احمر استان قم واقع در خیابان ساحلی نبش کوچه ۷ تحویل دهند و در این امر خداپسندانه شریک شوند.

 

انتهای پیام/