به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرکریمه، شرکت نتفیلیکس سریالی با عنوان ماشیح ساخته است که تصمیم گرفتند در ایام کریسمس و سال جدید میلادی (۲۰۲۰) در اختیار عموم قرار دهند. بعد از فیلم مردان ایکس آرمگدون (X-Men: Apocalypse) به کارگردانی برایان سینگر که سال ۲۰۱۶ اکران شد، در ادامه مجموعه فیلم‌های سینمایی با عنوان […]


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرکریمه، شرکت نتفیلیکس سریالی با عنوان ماشیح ساخته است که تصمیم گرفتند در ایام کریسمس و سال جدید میلادی (۲۰۲۰) در اختیار عموم قرار دهند.

بعد از فیلم مردان ایکس آرمگدون (X-Men: Apocalypse) به کارگردانی برایان سینگر که سال ۲۰۱۶ اکران شد، در ادامه مجموعه فیلم‌های سینمایی با عنوان مردان ایکس تولید کردند و به شدت مضامین مهدوی در این فیلم دیده می‌شد، حالا اثر جدیدی را به بازار عرضه کردند.

ماشیح منجی یهود در آخرالزمان است و در این فیلم بنا دارد تا دنیا را پر از عدل و داد کند؛ تمام مشخصاتی که در این فیلم نشان می‌دهد، همان چهره‌ای می‌باشد که در احادیث‌مان درباره حضرت مسیح نقل شده است.

 

 

چهره شرقی مسیح شخصیت اول فیلم ماشیح

چهره ماشیح به عنوان نقش اول این سریال به شدت شرقی است و موهای بلندی دارد. شخصیت کاریزماتیکش برای رهبری گروه‌های مستضعف و فقیر استفاده شده و تظاهرات‌های بسیاری را سازماندهی می‌کند. قدرت طی الارض دارد و ابتدا در سوریه پیدایش می‌شود و به اقصی نقاط کشورهای دنیا می‌رود.

سریال «مسیح» درباره ظهور ناگهانی مردی جوان از نا‌کجا آباد است که ناگهان در سوریه ظاهر می‌شود. او توانایی انجام معجزه دارد و با کار‌های فراانسانی و خرق عادت به سرعت افراد زیادی را به دور خودش جمع می‌کند، او ادعا می‌کند که پیامی از طرف پدرش (خدا) آورده و برای انجام ماموریتی به این جهان آمده است.

در این میان سازمان سیا از وجود او مطلع می‌شود و زنی را برای پیگیری این پرونده می‌گذارند.هر جا که نیاز به ماشیح باشد در همان جا حضور پیدا می‌کند. مهدی نام بازیگر این فیلم است که اصالتا تونسی می‌باشد. /۸۸۲/ ۷۰۴/