رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه بر اساس فرمایشات رهبری افراد انقلابی باید مسؤولیت‌ها را بر عهده داشته باشند، گفت: شهر قم نیازمند افرادی است که جهادی کار کنند چرا که افرادی که در میدان نباشند نمی‌توانند کار کنند.

ولی‌الله بیاتی ظهر امروز در حاشیه ثبتنام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قم در گفت‌و گو با خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید اظهار کرد: کارکنان فرمانداری و اعضای ستاد اجرایی انتخابات بستر ثبتنام داوطلبین انتخابات را به خوبی فراهم کرده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر قم در چهارمین دوره خود توانسته به اهداف مطلوبی برسد، اضافه کرد: انتخاب مرتضی سقائیان‌نژاد به عنوان شهردار قم یکی از موفقیت‌های شورا بوده چرا که طی مدیریت این شخصیت، شهر قم به توسعه چشمگیری رسیده است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم از تصویب بودجه دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی شهرداری قم یاد کرد و گفت: بودجه شهرداری از ابتدای دوره چهارم شورا هر ساله افزایش ۵۰ درصدی داشته و برای بودجه امسال نیز پیوست دو هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به تعامل مطلوب شورای اسلامی شهر قم با دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدمات‌رسان عنوان کرد: شرایط مطلوبی در سطح استان برای رسیدن به پیشرفت و آبادانی وجود دارد و اکنون پروژه‌ها در حال افتتاح و بهره‌برداری است.
بیاتی با بیان اینکه شهر قم در حال توسعه و آبادانی است، تصریح کرد: امیدواریم مردم قم افرادی را انتخاب کنند که آنها بتوانند به رسالت‌های خود عمل کنند.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس فرمایشات رهبری افراد انقلابی باید مسؤولیت‌ها را بر عهده داشته باشند، مطرح کرد: شهر قم نیازمند افرادی است که جهادی کار کنند چرا که افرادی که در میدان نباشند نمی‌توانند کار کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: اگر مردم، بنده را در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قم انتخاب کنند از تجربیات خود استفاده کرده و با رفع اشکالات گذشته و امید به خدا به شیوه‌ای مدیریت می‌کنم که مورد رضایت خداوند متعال باشد.
وی با اشاره به اینکه فعالیت در شورای اسلامی شهر کار مقدسی است، اضافه کرد: هر فردی که می‌خواهد در این مجموعه فعالیت کند باید نیت خدایی داشته باشد؛ اگر بنده رای بیاورم تلاش می‌کنم که رسالت خود را انجام دهم اما اگر رای نیاورم خدا را شکر می‌کنم که این مسؤولیت به بنده سپرده نشده است.
بیاتی با بیان اینکه بنده تابع قانون هستم، تصریح کرد: هر چند افرادی که از عملکرد بنده راضی هستند باری دیگر رای خود را تکرار می‌کنند اما هر چیزی که تقدیر باشد را می‌پذیریم.
انتهای پیام/