عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه هیچ‌گاه نباید نسبت به خطر بزرگ “تهاجم فرهنگی” غافل شویم، گفت: باید با “زمان‌شناسی” در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان گام برداریم.

به گزارش شهر کریمه به نقل از تسنیم، آیت‌الله محمدحسین احمدی فقیه‌یزدی، با تأکید بر لزوم تقویت روزافزون بصیرت دینی و انقلابی اظهار داشت: ما هیچ‌گاه نباید نسبت به خطر بزرگ تهاجم فرهنگی که در حال حاضر پایه‌های اعتقادی مردم و نسل جوان ما را نشانه گرفته، غافل شویم، بلکه همان‌طور که رهبر معظم انقلاب نیز بارها فرموده‌اند باید بدانیم به‌طور دقیق که دشمن می‌خواهد از کجا واردشده و با چه امکاناتی قصد ضربه زدن به ما را دارد.

وی افزود: یکی از عواملی که به ما در دفع خطرات دشمن به‌ویژه در مقوله تهاجم فرهنگی کمک بسیاری می‌کند، زمان‌شناسی است که وقتی این عنصر در کنار بصیرت دینی و انقلابی قرار گیرد، می‌توان اهداف دشمن را به‌خوبی شناخت و در جهت خنثی‌سازی توطئه‌ها گام برداشت.

استاد حوزه با اشاره به استقامت بالای مردم مسلمان و انقلابی ایران در برابر توطئه‌های دشمنان خاطرنشان کرد: به لطف الهی مردم ما با تبعیت از مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید هوشیارانه در برابر دشمنان ایستاده‌اند و متحدانه پشت سر ولی‌فقیه هستند و اوامر ایشان را تبعیت می‌کنند.