مرکز روابط‌عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی شماره‌های پاسخگویی برای رفع دغدغه‌های مردم درباره موضوع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، مرکز روابط‌عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی شماره‌های پاسخگویی برای رفع دغدغه‌های مردم درباره موضوع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به شرح زیر خبر داد:

 

۱ ـ افرادی که به هر نحوی از سال ۱۳۹۳ به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند؛ لازم است، در سامانه‌ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه‌ها در دسترس قرار دهد، ثبت نام کنند؛ جزییات بیش‌تر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی قرار دارد.

 

۲ ـ افرادی که به هر نحوه به دهک‌بندی خود اعتراض دارند؛ می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی اینترنتی https://hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند؛ و اگر اطلاعات اعلامی تایید شود، یارانه آن‌ها جبران خواهد شد.

 

۳- شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات در این زمینه در اختیار مردم گذاشته می‌شود.

 

انتهای پیام/