سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز اعلام  کرد: همه دیدند که بازی پایاپایی با تیم استقلال انجام دادیم و یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد.

شهرکریمه –

علی اصغر کلانتری جمعه شب پس از پایان بازی مقابل استقلال تهران در نشست  خبری افزود: حقمان نبود که بازی را واگذار کنیم و خدا را شاکریم در لحظات پایانی به گل مساوی رسیدیم.

وی اضافه کرد: اینکه مشخص نشد مدافع پیش تاخته ما چگونه گل زد صحنه را یک بار دیگر ببینند تا متوجه شوند بازیکن ما درمیان مدافعان بلند قد استقلال چگونه گلزنی کرد و بروند ضعف خود را بر طرف کنند.

 به هنگام زدن کرنر بازیکنان یارگیری می کنند

سرمربی تیم فجر در مورد اعتراض به پنالتی که برای استقلال گرفته شد، گفت: معمولا به هنگام زدن کرنر بازیکنان یارگیری می کنند و حتی همدیگر را می گیرند به نظرم  پنالتی که برای استقلال گرفته شد درست نبود اما به نظر کارشناسان داوری احترام می گذاریم  اگر درست بود که من عذر خواهی می کنم.

کلانتری گفت: همچنین یک خطا روی بازیکن ما درون محوطه جریمه استقلال رخ داد که به نظرم پنالتی بود و اعتراض ما به همین صحنه بود که اگر خطای بازیکنان ما پنالتی بود، این صحنه هم می توانست برای ما پنالتی باشد.

بازیکن استقلال باید اخراج می شد

کلانتری در ادامه سخانش به صحنه دیگری اشاره کرد و گفت : مهاجم ما در یک صحنه داشت تک به تک می شد که با خطای مدافع حریف روبرو شد که به نظر باید مدافع استقلال با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شود.

وی گفت: اعتراض کادر فنی استقلال در این بازی موجب شد که داور صحنه های ۵۰ به ۵۰ را به نفع آنها اعلام کند ضمن اینکه هر فرصتی که بازیکنان استقلال داشتند بلافاصله ما هم فرصت ایجاد کردیم و آنها در نیمه نخست یک فرصت گلزنی داشتند.

سرمربی تیم فجر افزود: امیدوارم با تعطیلی ۲ هفته ای مسابقات که تیم ملی بازی دارد، سه بازیکن مصدوم ما به بازی های بعد برسند.

دیدار تیم های فجر شیراز و استقلال تهران در هفته چهارم مسابقات فوتبال برتر ایران عصر جمعه در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت .

در رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران ۱۶ تیم حضور دارند که پس از انجام ۳۰بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب خواهند کرد و ۲ تیم  انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.منبع
خبر ورزشی – فوری، جدید و آخرین اخبار ورزش