سرمربی نروژی تیم فوتبال منچستریونایتد وضعیت تیمش را پیش از بازی با واتفورد در لیگ برتر انگلیس تشریح کرد.

شهرکریمه –

اوله‌گنار سولشائر در آستانه مسابقه فردا شب (شنبه) شاگردانش مقابل واتفورد در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: در این مدت (در بازه پنجره بازی‌های ملی اخیر) مثل همیشه با باشگاه در ارتباط بودم. این وقفه به خاطر بازی‌های ملی طولانی بود، اما از آن به نفع خود استفاده کردیم و احساس می‌کنم که ما و بازیکنان واکنش خوبی به اتفاقات اخیر داشته‌ایم و برای بازی با واتفورد آماده هستیم.

وی افزود: هفته خوب و مثبتی را پشت‌سر گذاشتیم و این فرصت را داشتیم تا با بازیکنان خود کارهایی انجام دهیم. می‌دانیم که به خاطر روند نه‌چندان خوب اخیرمان تحت‌فشار هستیم، فشاری که باید از آن استفاده کنیم و تیم بهتری شویم و بازیکنان هم بهترین بازی‌شان را به نمایش بگذارد. باید از بازی با واتفورد لذت ببریم.

سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد: نمی‌دانم چند بازی در خارج از خانه داشته‌ایم. مقابل لسترسیتی شکست خوردیم، اما باید از رکورد شکست‌ناپذیری‌ که پیش از آن در بازی‌های خارج از خانه داشتیم، برای تقویت اعتماد به نفس‌مان استفاده کنیم. مسابقه با واتفورد بازی خیلی مهمی است، درست مثل دیگر بازی‌های لیگ برتر انگلیس.

سولشائر در خصوص وضعیت بازیکنانش گفت: پل پوگبا و رافائل واران برای مدتی به دور از ترکیب خواهند بود. برخی دیگر از مصدومان ما تا روز یکشنبه و برخی دیگر تا هفته دیگر به شرایط بازی خواهند رسید. برخی موارد را در تمرینات اصلاح کردیم و اطمینان دارم فردا بازی خوبی از خود به نمایش خواهیم گذاشت.

وی تصریح کرد: بازیکنان، کادرفنی، خودم و باشگاه همگی برای یک هدف کار می‌کنیم و آن بهبود وضعیت فعلی تیم و کسب نتایج بهتر است. هواداران هم هنوز از تیم و باشگاه حمایت می‌کنند و در این مدت پشت تیم بودند تا دوباره تیم را بسازیم.منبع
خبر ورزشی – فوری، جدید و آخرین اخبار ورزشی