رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بیش از 70 کیلوگرم تریاک در استان خبر داد. به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامعباس بلفکه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی رصد اطلاعاتی فعالیت‌های پنهانی قاچاقچیان مواد مخدر توسط اداره عملیات ویژه این پلیس، اطلاع حاصل که قرار است […]

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بیش از 70 کیلوگرم تریاک در استان خبر داد.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامعباس بلفکه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی رصد اطلاعاتی فعالیت‌های پنهانی قاچاقچیان مواد مخدر توسط اداره عملیات ویژه این پلیس، اطلاع حاصل که قرار است شخصی به هویت «م – ب» با یک دستگاه خودروی ام وی ام مدل مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در پوشش خانواده از استان‌های مرکزی به پایتخت منتقل کند.

وی افزود: ماموران پس از انجام هماهنگی‌های قضائی و انتظامی تعداد چهار اکیپ عملیاتی برای کنترل محورهای مواصلاتی کاشان به قم اعزام کردند.

بلفکه ادامه داد: در نهایت یک دستگاه خودروی ام وی ام به رانندگی شخصی به هویت «‌م-ب» و سرنشینی همسرش بنام «ر- ش» و دو دخترش شناسایی و پس از توقیف دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اضافه کرد: در بازرسی اولیه در محل توقیف تعداد دو گونی حاوی  مواد مخدر تریاک در قسمت صندوق عقب خودرو کشف شد.

بلفکه خاطرنشان کرد: در نهایت خودرو به مقر پلیس منتقل شده و در بازرسی دقیق‌تر تعداد هفت بسته موسوم به 10 کیلویی به وزن  هفتاد کیلو و 450 گرم تریاک کشف شد.