جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان قم از کشف تعداد ۴ دستگاه ماینر استخراج غیر مجاز ارز دیجیتال به ارزش ۱ میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، سرهنگ حبیب الله منصوری متین در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی گزارش واصله مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در یک منزلی در شهرستان قم بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران پس از حصول اطمینان از موضوع با هماهنگی قضائی و با حضور نماینده حراست اداره برق استان به محل اعزام و در بازرسی از منزل موصوف تعداد ۴ دستگاه ماینر را کشف کردند.

 

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان قم با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش دستگاه‌ های کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال برآورد کردند، اضافه کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

سرهنگ منصوری متین در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در روند اقتصادی طبق قانون برخورد جدی می کند و از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با موارد مشابه، از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ موضوع را گزارش کنند.

 

انتهای پیام/