به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری شهرکریمه، محمدحسین کشکولی با حکم محسن برمهانی، معاون سیما رسانه ملی به عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف منصوب شد. «محمد حسین کشکولی» متولد ۱۳۶۴ هم اینک در مرحله ارائه رساله در مقطع دکترا و در رشته فرهنگ و ارتباطات است. او که دستی در نویسندگی دارد […]

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری شهرکریمه، محمدحسین کشکولی با حکم محسن برمهانی، معاون سیما رسانه ملی به عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف منصوب شد.

«محمد حسین کشکولی» متولد ۱۳۶۴ هم اینک در مرحله ارائه رساله در مقطع دکترا و در رشته فرهنگ و ارتباطات است. او که دستی در نویسندگی دارد تاکنون کتابهای “دین، کرونا، رسانه”، “روایت چهل سالگی”، “روایت گمنامان” (به همراه جمعی از نویسندگان) و… را نگاشته است.

کشکولی همچنین در خبرگزاری شهرکریمه در سمت معاونت بین الملل، سردبیر سایت فقه حکومتی و دبیر سرویس فضای مجازی فعالیت داشته است. 

وی در دانشگاه ادیان و مذاهب؛ دروس مدیریت استراتژیک رسانه، مدیریت تبلیغات، مدیریت خبر را در مقطع کارشناسی ارشد، تدریس می‌کند. او پیشتر، مدیر دفتر پژوهش‌های کاربردی اداره کل پژوهش‌های اسلامی صدا وسیما، مدیر خانه دین و رسانه اداره کل پژوهش‌های اسلامی صدا وسیما بوده است.

نویسندگی و کارگردانی مستند تنفیذ ویژه انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶، مستند حاشیه هیئت، مستند دوباره زندگی ویژه خدمت رسانی در زلزله کرمانشاه بوده که همه این آثار از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن رفت.

خبرگزاری شهرکریمه این انتصاب شایسته را تبریک گفته و برای وی در مسوولیت جدید آرزوی موفقیت دارد.منبع
info@rasanews.ir