به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، سردار بهادر اسماعیلی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع و متقلبانه در حدود نیم کیلو طلا و ۱۹ عدد سکه بهار آزادی توسط جوانی ۱۸ ساله، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت. وی افزود: با […]به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، سردار بهادر اسماعیلی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع و متقلبانه در حدود نیم کیلو طلا و ۱۹ عدد سکه بهار آزادی توسط جوانی ۱۸ ساله، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی موضوع مشخص شد متهم از طریق فضای مجازی با یکی از اعضای خانواده آشنا و خود را به دروغ روانشناس معرفی و پس از مدتی با بیان اینکه بیماری سرطان حنجره داشته و بایستی سریعاً عمل جراحی شود، با تحریک احساسات نوع دوستی شاکی، نیم کیلو طلا و ۱۹ عدد سکه طلا بهار آزادی دریافت و از این طریق کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: در ادامه طی هماهنگی با مقام قضائی استان وی دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به بزه انتسابی اعتراف و اموال کلاهبرداری شده کشف و به شاکی مسترد شد.

سردار اسماعیلی گفت: در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی استان معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.