کیانوش رستمی، قهرمان المپیک ریو نشان خادمی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را از آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس قم دریافت کرد. به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها کیانوش رستمی، قهرمان المپیک ریو شب گذشته در حرم کریمه اهل بیت(س) حضور یافت و […]

کیانوش رستمی، قهرمان المپیک ریو نشان خادمی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را از آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس قم دریافت کرد.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها کیانوش رستمی، قهرمان المپیک ریو شب گذشته در حرم کریمه اهل بیت(س) حضور یافت و پس از زیارت مضجع شریف این بانو، با آیت الله سعیدی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله سعیدی در این دیدار گفت: اهدای مدال المپیک شما به شهدای مدافع حرم نشان از قدر شناسی شما نسبت به حرم اهل بیت و مدافعان حرم بود و موجب شادی ملت عزیز ایران اسلامی و مقام معظم رهبری و خانواده شهدا بویژه شهدای مدافع حرم شد .

کیانوش رستمی نیز در این دیدار که نشان خادمی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را از آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس دریافت نمود، گفت: یقیناً مدال نوکری کریمه اهل بیت از مدال المپیک برای من با ارزش تر است و انرژی من را در طی مسیر قهرمانی مضاعف خواهد کرد.