یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023 ساعت ×
یارانه هیچ خانواری سوخت نخواهد شد/ ثبت اعتراض غیرمشمولان یارانه جدید در سامانه حمایت
شناسه : 95956
0

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: سرپرستان خانواری که در واریزی جدید یارانه، دریافتی نداشته‌اند وارد سامانه حمایت در سایت وزارت تعاون شوند و ثبت اعتراض کنند؛ به هیچ وجه یارانه کسی سوخت نخواهد شد.

ارسال توسط : نویسنده : مجتبی امیرفرزانه
پ
پ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، وحید وزیری راد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز قم، در خصوص محوریت برنامه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، بیان کرد: آردی که هر کیسه آن در داخل کشور ما ۳۸ هزار تومان به صورت یارانه‌ای تحویل نانوایان داده می‌شود، در مرز ترکیه ۶۰۰ هزار تومان و در مرز پاکستان و افغانستان ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

 

وی با بیان اینکه برخی از مردم در ماه‌های گذشته یارانه دریافت کرده‌اند اما در واریزی جدید، دریافتی نداشتند گفت: این عزیزان باید وارد سامانه حمایت شوند و با کدملی، شماره حساب و شماره شبا و کارت بانکی خود را ارسال کرده و ثبت اعتراض کنند؛ و سه ماه فرصت داده شده است.

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم اعلام کرد: مدت زمانی که صرف بررسی وضعیت اعتراض کنندگان می‌شود، یارانه کسی سوخت نمی‌شود و در اولین واریزی همه‌ی آن یکجا پرداخت خواهد شد.

 

وی ادامه داد: کسانی که در سال ۱۳۹۳ از دریافت یارانه جامانده اند، باید وارد سایت «هدفمندسازی یارانه‌ها» شوند و ثبت‌نام کنند. همچنین خانواده‌هایی که از ابتدا یارانه‌ای دریافت نکرده‌اند باید وارد این سایت شوند و ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

 

وزیری راد مطرح کرد: تمامی یارانه‌ها تجمیع در یک یارانه شده و یارانه‌ای که به حساب سرپرستان خانوارها واریز شده است، فعلا شامل اردیبهشت‌ماه و خردادماه می‌شود و بانک‌هایی تراکم مشتری در آنها بالا است، امکان دارد که با تاخیر واریز کنند و نگرانی از جهت عدم واریز یارانه نیست.

 

وی افزود: کسانی که مشمول یارانه جدید دولت نشده‌اند، بایستی وارد سامانه حمایت در سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی شوند و پس از ارسال مشخصات سرپرست خانوار، اعتراض خود را ثبت کنند تا رسیدگی‌ شده و برطرف شود.

 

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ابراز کرد: برخی افراد خودشان در گذشته اعلام انصراف از دریافت یارانه کرده‌اند، اما امروز متقاضی یارانه هستند؛ این افراد از طریق سامانه حمایت می‌توانند ثبت‌نام و اقدام کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: دهک‌بندی‌های اعلام شده، بر اساس شرایط اقتصادی خانوارها اتفاق می‌افتد. همچنین شماره تماس ملی ۰۲۱۶۳۶ و شماره تماس‌های ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۱۰ و ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۲۷ ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۷۷ در استان قم پاسخگوی سوالات مردم عزیز می‌باشد.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.