به گزارش شهرکریمه، این طرح ها شامل واحدهای تولیدی کویر کارتن پلاست، البرز فیلم ماندگار و پاکشوما است. در واحد تولیدی کویر کارتن پلاست، ورق کارتن چند لایه با ظرفیت اسمی 10 هزار تن در سال تولید می شود. این واحد صنعتی با سرمایه گذاری ثابت 50 میلیارد ریال و سرمایه گذاری در گردش 14 […]

به گزارش شهرکریمه، این طرح ها شامل واحدهای تولیدی کویر کارتن پلاست، البرز فیلم ماندگار و پاکشوما است.
در واحد تولیدی کویر کارتن پلاست، ورق کارتن چند لایه با ظرفیت اسمی 10 هزار تن در سال تولید می شود. این واحد صنعتی با سرمایه گذاری ثابت 50 میلیارد ریال و سرمایه گذاری در گردش 14 میلیارد ریال با اشتغالزایی 62 تن در شهرک صنعتی شکوهیه قم افتتاح شد.
در واحد تولیدی البرز فیلم ماندگار، فیلم پلاستیکی چند لایه با ظرفیت اسمی 12 هزار و 320 تن در سال تولید می شود. این واحد صنعتی با سرمایه گذاری ثابت 14 میلیارد ریال و 2 میلیون و 500 هزار یورو و سرمایه گذاری در گردش 27 میلیارد ریال با اشتغالزایی 18 تن در شهرک صنعتی شکوهیه قم مورد بهره برداری قرار گرفت.
در واحد تولیدی پاکشوما، قطعات پلاستیکی انواع لوازم خانگی با ظرفیت اسمی 8 هزار تن در سال تولید می شود. این واحد صنعتی با سرمایه گذاری ثابت 700 میلیارد ریال و 8 میلیون یورو و سرمایه گذاری در گردش یک هزار میلیارد ریال با اشتغالزایی 550 تن در شهرک صنعتی محمودآباد قم به بهره برداری رسید.
نعمت زاده هم چنین امروز از واحد تولیدی عطرین نخ وابسته به گروه صنعتی گلریز تولید کننده انواع پارچه در شهرک صنعتی شکوهیه قم بازدید کرد.
گروه صنعتی بلندا تولید کننده انواع شیرآلات اتوماتیک، واحد تولیدی دیگری بود که امروز وزیر صنعت از آن بازدید کرد.
استان قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمود آباد، ثامن الائمه(ع) – قنوات – و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت، امروز در سفر به شهر مقدس علاوه بر افتتاح طرح های صنعتی و بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی استان با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو می کند.
بازدید از نمایشگاه در حال احداث فرش دستباف قم، افتتاح ساختمان اداری معصومیه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم و حضور در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از دیگر برنامه های سفر این عضو کابینه دولت یازدهم به قم اعلام شده است.