رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: براساس اسناد موجود 97 درصد مصوبات شورا مورد تایید فرمانداری قرار گرفته است به همین علت چابکی مطلوبی در شورا وجود دارد و لایحه‌ها و طرح‌ها با نظر شهرداری و متخصصان مرتبط دنبال می‌شود. به گزارش شهرکریمه ولی‌الله بیاتی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح و بهره‌برداری از […]

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: براساس اسناد موجود 97 درصد مصوبات شورا مورد تایید فرمانداری قرار گرفته است به همین علت چابکی مطلوبی در شورا وجود دارد و لایحه‌ها و طرح‌ها با نظر شهرداری و متخصصان مرتبط دنبال می‌شود.

به گزارش شهرکریمه ولی‌الله بیاتی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه پل میثم که در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، با بیان اینکه این پروژه در منطقه کم‌برخوردار قم به بهره‌برداری رسیده است، اظهار کرد: مسؤولان شهرداری نسبت به پیشرفت پروژه پل میثم نگاهی ویژه داشته‌اند.

وی از رکود موجود در صنعت ساخت و ساز یاد کرد و افزود: با وجود مشکلات مالی پروژه‌های عمرانی شهرداری قم با سرعت مطلوبی درحال پیشرفت است.

رئیس شورای سالامی شهر قم با تاکید بر اینکه پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام ترافیک شهر را افزایش داده است، تصریح کرد: با تکمیل این پروژه‌ها شهر قم به سمت عمران و آبادی حرکت می‌کند و از گره‌های ترافیکی رهایی می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه همدلی مطلوبی میان شورای اسلامی شهر، شهرداری و دستگاه‌های مختلف اجرایی استان قم وجود دارد، عنوان کرد: شورا برای انجام رسالت قانونی خود کوشا است تا بتواند به عنوان یک بازوی نیرومند شهرداری را در انجام وظایف یاری رساند به همین علت طرح‌ها و لایحه‌ها را با سرعت مطلوبی بررسی می‌کند.

بیاتی از برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر قم به صورت مستمر یاد کرد و ادامه داد: بر اساس اسناد موجود 97 درصد مصوبات شورا مورد تایید فرمانداری قرار گرفته است به همین علت چابکی مطلوبی در شورا وجود دارد و لایحه‌ها و طرح‌ها با نظر شهرداری و متخصصان مرتبط دنبال می‌شود.